×

آخرین اخبار داخلی و خارجی

21 اذر 643

دوره حضوری نانوالیاف: تولید نانوالیاف به روش الکتروریسی در مقیاس آزمایشگاهی

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////

سایت آموزش نانو در نظر دارد با همکاری مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی (ICAN)، دوره‌های آموزشی آنلاین و حضوری را با موضوعات مختلف برگزار کند.

 

سایت آموزش نانو در نظر دارد با همکاری مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی (ICAN)، دوره‌های آموزشی آنلاین و حضوری را با موضوعات مختلف برگزار کند.

دوره آنلاین نانوالیاف طی خبر قبلی اطلاع‌رسانی شد؛ بخش دوم دوره نانوالیاف به‌صورت حضوری برگزار می‌شود که شامل دو قسمت تئوری و عملی است. هدف از این دوره، آشنایی علاقه‌مندان با نانوالیاف و فناوری الکتروریسی به‌صورت تئوری و عملی است. در قسمت عملی این دوره، آشنایی و کار با دستگاه‌های الکتروریسی مقیاس آزمایشگاهی مستقر در مرکز ICAN در نظر گرفته شده است. این دوره حضوری با عنوان تولید نانوالیاف به روش الکتروریسی در مقیاس آزمایشگاهی به مدت شش ساعت در تاریخ ۲۵ آبان ماه، ۱ و ۲ آذرماه  ۹۶ از ساعت ۹ الی ۱۶ و با تدریس جناب آقای نادر نادری و جناب آقای علی غیبی برگزار می‌شود.

مخاطبین پیشنهادی این دوره، دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی در رشته‌های نساجی، مهندسی مواد، مهندسی شیمی، شیمی و نانوفناوری پزشکی و همچنین علاقه‌مندان به انجام طرح‌های پژوهشی و فناورانه در حوزه نانوالیاف و الکتروریسی هستند.

هزینه ثبت‌نام در این دوره ۱۲۰۰۰۰۰ ریال است که برترین‌های سایت آموزش برای شرکت در این دوره، از تخفیف ۲۰ درصدی بهره‌مند خواهند شد.

گفتنی است شرکت در دوره‌های نانوالیاف سلسله‌وار نبوده و علاقه‌مندان می‌توانند در هریک از دوره‌ها و بخش‌ها به‌صورت جداگانه ثبت‌نام کنند.

در ادامه خبر به معرفی سرفصل‌ها و دیگر جزییات دوره پرداخته شده است.

  • آشنایی با نانوالیاف و روش الکتروریسی (بخش تئوری)
  • پارامترهای مؤثر بر خواص نانوالیاف در روش الکتروریسی (بخش تئوری)
  • معرفی کاربردهای نانوالیاف الکتروریسی شده (بخش تئوری)
  • معرفی کلی از شرکت تولیدکننده دستگاه‌ها (شرکت فناوران نانومقیاس) و محصولات شرکت (بخش تئوری)
  • معرفی مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی، خدمات و پلتفرم‌ها (بخش تئوری)
  • تور مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی شامل بازدید از مرکز، دستگاه‌ها و تجهیزات (بخش تئوری)
  • معرفی پایان‌نامه‌های تعریف‌شده در حوزه نانوالیاف (بخش تئوری)
  • بازدید و آموزش کار با دستگاه‌های الکتروریسی مقیاس آزمایشگاهی (بخش عملی)
  • ساخت یک نمونه نانوالیاف به روش الکتروریسی با توضیح همه پارامترهای مربوطه توسط مدرس (بخش عملی)
  • ارائه موضوعات به شرکت‌کنندگان و تولید نانوالیاف توسط شرکت‌کنندگان دوره به‌صورت گروهی (بخش عملی)

علاقه‌مندان به شرکت در دوره نانوالیاف می‌توانند به‌صورت گروه‌های ۵ نفره یا بیشتر در دوره ثبت‌نام کنند و از ۲۰ درصد تخفیف ثبت‌نام بهره‌مند شوند.

افرادی که مایل به ثبت‌نام گروهی هستند، نام و نام‌خانوادگی و کد ملی خود و اعضای گروه را به شماره تلگرام ۰۹۱۰۴۷۱۲۰۳۶ یا ایمیل lms@nano.ir ارسال کنند.

لازم به ذکر است افرادی که از تخفیف برترین‌ها برای شرکت در این دوره استفاده می‌کنند، نمی‌توانند به‌صورت هم‌زمان از تخفیف ثبت‌نام گروهی نیز استفاده کنند.

شرکت‌کنندگان دوره توسط مدرسین مورد ارزیابی قرار می‌گیرند و به گروه برگزیده جوایزی اعطا می‌شود:

گروه اول: هر نفر ۵ میلیون ریال خدمات رایگان مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی

تمامی شرکت‌کنندگان: کارت تخفیف ۳۰ درصدی خدمات مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی تا سقف ۵ میلیون ریال

- در صورتی‌که تعداد افراد ثبت‌نام‌کننده در دوره حضوری بیش از ۱۰ نفر باشد، با توجه به شرایط برگزاری دوره، ثبت‌نام‌کنندگان به گروه‌های ۱۰ نفره تقسیم می‌شوند و بازه زمانی برگزاری وسیع‌تر خواهد شد.

- تمامی شرکت‌کنندگان دوره، گواهی حضور از طرف سایت آموزش فناوری نانو و مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی دریافت می‌کنند.

- در هر دوره حضوری، شرایط کسب گواهی پایان دوره اعلام می‌شود و تمامی قبول‌شدگان دوره، گواهی پایان‌دوره از طرف سایت آموزش فناوری نانو و مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی دریافت می‌کنند.

- دوره‌های حضوری در محل مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی واقع در مجتمع تحقیقاتی عصر انقلاب برگزار می شود و برای شرکت‌کنندگان در دوره حضوری، وسیله ایاب و ذهاب از محل ستاد ویژه توسعه فناوری نانو تا محل برگزاری و بالعکس و ناهار در روزهای برگزاری دوره فراهم خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره آموزشی حضوری نانوالیاف می‌توانید با شماره‌های ۰۲۱۶۶۴۲۷۲۷۲ و ۰۹۱۰۴۷۱۲۰۳۶ تماس حاصل فرمایید.

نظـــرات