×
  • ورود ثبت نام فراموش کرده ام

آخرین اخبار داخلی و خارجی

ساخت و راه اندازی برج واحد اتیلن گلایکول مجمتع پتروشیمی شازند توسط شرکت امین آسیا فناور پارس
اخبار داخلی 11 مرداد 1567

ساخت و راه اندازی برج واحد اتیلن گلایکول مجمتع پتروشیمی شازند توسط شرکت امین آسیا فناور پارس

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////

اخیرا شرکت امین آسیا فناور پارس، پروژه ساخت و راه اندازی برج واحد اتیلن گلایکول مجمتع پتروشیمی شازند از جنس stainless steel بوده که با رضایت کامل کارفرما در مدت ۹ ماه ساخته و در مدت ۱۵ روز  با موفقیت نصب گردید.

شرکت امین آسیا فناور پارس، عضو پلتفرم نانومواد مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی (ICAN)، به عنوان طراح و سازنده انواع تجهیزات آزمایشگاهی و صنعتی در زمینه نانو پودرکردن مواد به روش‌های مکانیکی، علاوه بر فروش و خدمات این محصولات، پروژه‌های دیگری از جمله طراحی و ساخت راکتورهای آزمایشگاهی و صنعتی، مخازن تحت فشار و برج های صنعتی مورد استفاده در صنایع مختلف مانند پالایشگاه و پتروشیمی های ایران، به انجام رسانیده است. یکی از پروژه های اخیر این شرکت، پروژه ساخت و راه اندازی برج واحد اتیلن گلایکول مجمتع پتروشیمی شازند بوده است. این برج با ۲/۸ متر قطر، ۲۵ متر طول و ۳۰ ردیف سینی از جنس stainless steel بوده که با رضایت کامل کارفرما در مدت ۹ ماه ساخته و در مدت ۱۵ روز با موفقیت نصب گردید. لازم به ذکر است رضایت نامه کاری جهت ساخت، نصب، راه اندازی و تجهیز فوق از کارفرمای محترم دریافت شده است.

شرکت امین آسیا فناور پارس علاقمندی خود را جهت همکاری در زمینه ارائه خدمات به متقاضیان صنعتی و دانشگاهی، فروش انواع آسیاب، میکسر مواد در سایز نانو و میکرون و همچنین اجرای پروژه های مختلف صنعتی در حوزه نفت و نیروگاهی اعلام می‌دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به اینجا کلیک نمایید.

 

نظـــرات