×
  • ورود ثبت نام فراموش کرده ام

آخرین اخبار داخلی و خارجی

بیست و یکمین کنگره جهانی نانوفناوری در شهر دبی
اخبار خارجی 20 مرداد 1244

بیست و یکمین کنگره جهانی نانوفناوری در شهر دبی

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////

بیست و یکمین کنگره جهانی نانوفناوری در مورخ ۲۳ تا ۲۵ مهرماه ۱۳۹۷ در شهر دبی برگزار خواهد شد. در جریان این رویداد بیش از ۱۵ نشست مرتبط، ۱۰ سخنرانی کلیدی، ۴۰ جلسه علمی، ۳ کارگاه عملی، ۳۰ ارائه پوستری و چندین جلسه میان صنایع مرتبط در دستور کار قرار گرفته است.

 

بیست و یکمین کنگره جهانی نانوفناوری در زمینه‌هایی از قبیل نانوفناوری و نانوشیمی، نانوفناوری مولکولی، علم مواد، نانوزیست‌فناوری، پزشکی، الکترونیک و میکروسیستم، ساخت و تولید، کاتالیست‌ها، پلیمرها، طبیعت، نانوروباتیک، بازار تولید این صنعت و کاربردهای آن در مورخ ۲۳ تا ۲۵ مهرماه ۱۳۹۷ در شهر دبی برگزار خواهد شد.
از جمله اعضای هیئت¬رئیسه این کنگره می‌توان به خانم Agnes E Ostafin، مدیر مرکز نانوموادِ دانشگاهِ یوتا در ایالات متحده آمریکا، آقای Dmitri Lapotko عضو دانشکده فیزیک و ستاره¬شناسی دانشگاه رایس در ایالات متحده آمریکا ، آقای Abd Al-Salam K. Ied Al- Muhamady، مدیر مرکز نانوفناوری عرب در دانشگاه قاهره و خانم Mary Mehrnoosh Eshaghian-Wilner عضو دانشکده مهندسی الکترونیک دانشگاه کالیفرنیا اشاره کرد.
در جریان روز اول کنگره و پس از افتتاحیه، برنامه و اهداف این رویداد شرح داده خواهد شد. پس از سخنرانی رئیس جلسه، نشست‌هایی در خصوص نانوفناوری و کاربردهای آن، نانوذرات، نانوفناوری مولکولی و فروم محققین جوان برگزار می‌گردد. در میان این نشست‌ها جلسات بحث و گفتگو در دستور کار قرار گرفته است. در روز دوم جلساتی در خصوص مباحث نانومواد پیشرفته، نانوفناوری در مهندسی بافت و دارورسانی و نانوپزشکی برگزار خواهد شد. در طول روز دوم همانند روز اول جلسات بحث و گفتگو برنامه‌ریزی شده است.
در روز سوم موضوعاتی از قبیل نانوفناوری در بهداشت، تجهیزات پزشکی، نانوفناوری محاسباتی، نانوفناوری محیط‌زیست، نانوزیست‌فناوری و سم‌شناسی در حوزه نانوفناوری، علوم مواد و پیشرفت‌های اخیر در نانوفناوری تحت پوشش قرار خواهد گرفت. در این روز کنگره با برگزاری اختتامیه به اتمام می‌رسد.
شایان ذکر است در تمامی روزها فروم سخنرانان کلیدی و نمایشگاه مربوطه به صورت موازی با سایر برنامه‌ها برگزار خواهد شد.
محل برگزاری این رویداد، هتل رادیسون بلو (Radisson Blu) دبی خواهد بود.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به بروشور یا وب‌سایت رسمی این رویداد مراجعه کنید.

نظـــرات