×
  • ورود ثبت نام فراموش کرده ام

آخرین اخبار داخلی و خارجی

تخفیف 50 درصدی ویژه آیکنی‌ها جهت شرکت در ششمین مجمع اقتصاد فناوری نانو با عنوان جستجوی ستاره قطبی در آسمان نوآوری
اخبار داخلی 6 ابان 1670

تخفیف 50 درصدی ویژه آیکنی‌ها جهت شرکت در ششمین مجمع اقتصاد فناوری نانو با عنوان جستجوی ستاره قطبی در آسمان نوآوری

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////

گردهمایی سالانه مجمع اقتصاد فناوری نانو، بزرگ‌ترین رویداد مدیریتی فعالان فضای نوآوری در حوزه نانو است. این مجمع با تمرکز بر مسائل کسب‌وکارهای دانش‌بنیان و اقتصاد ناشی از آن‌ها در کشور، بستری برای تبادل تجربیات در زمینه فناوری و نوآوری و همفکری پیرامون چالش‌ها و موانع توسعه آن بویژه در حوزه فناوری نانو فراهم کرده است که در تاریخ 29 و 30 آبان 97 و با عنوان "جستجوی ستاره قطبی در آسمان نوآوری" برگزار خواهد شد.

گردهمایی سالانه مجمع اقتصاد فناوری نانو، بزرگ‌ترین رویداد مدیریتی فعالان فضای نوآوری در حوزه نانو است که از سال ۱۳۹۱ و به همت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو برگزار می‌گردد. این مجمع با تمرکز بر مسائل کسب‌وکارهای دانش‌بنیان و اقتصاد ناشی از آن‌ها در کشور، بستری برای تبادل تجربیات در زمینه فناوری و نوآوری و همفکری پیرامون چالش‌ها و موانع توسعه آن بویژه در حوزه فناوری نانو فراهم کرده است. مهم‌ترین اهداف مجمع اقتصاد نانو را می‌توان تولید و انتشار محتواهای کاربردی در زمینه نوآوری و کسب‌وکار، مستندسازی و انتقال تجربیات ملموس توسعه و همچنین تسهیل همکاری‌ها و تعاملات میان بازیگران زیست‌بوم فناوری نانو کشور بر مبنای مفهوم نوآوری باز دانست.

این رویداد در تاریخ 29 و 30 آبان 97 و با عنوان "جستجوی ستاره قطبی در آسمان نوآوری" برگزار خواهد شد. در فضای پیچیده و همواره در حال تغییر نوآوری نیز انتخاب‌های استراتژیکی مانند انتخاب فناوری، محصول جدید و بازار هدف وجود دارند که تأثیری مستقیم بر موفقیت اهالی جامعه فناوری و نوآوری دارد. طبیعتاً مواجهه با این انتخاب‌ها بدون توجه به معیارها و ابزارهایی که می‌توانند بینش لازم را برای تصمیم‌گیری فراهم کنند، اشتباهی بزرگ خواهد بود. ششمین دوره مجمع اقتصاد فناوری نانو تلاش خواهد داشت تا به نکاتی بپردازد که توجه به آن‌ها می‌تواند کارکرد ستاره قطبی، این بار در آسمان نوآوری را به دنبال داشته باشد.

تحلیل فرایند تصمیم‌گیری در کسب‌وکارهای دانش‌بنیان، معرفی مهم‌ترین روندهای کاربرد فناوری نانو، روایت تجربه توسعه کسب‌وکارهای موفق، راهکارهای کسب‌وکارهای فناوری محور در شرایط تحریم و معرفی فرصت‌های صنعتی کاربرد فناوری نانو برخی از موضوعات سخنرانی‌ها و نشست‌های این دوره مجمع اقتصاد فناوری نانو می‌باشد. مرکز صنعتی سازی نانوفناوری کاربردی (ICAN) نیز در یکی از پنل‌های تخصصی در خصوص توسعه محصول و توسعه کاربرد مبتنی بر پلتفرم‌های فناوری ارائه خواهد داشت؛ همچنین افرادی مانند مصطفی زمانیان، مشاور مدیریت و نوآوری، محسن حاتمی، دانش‌آموخته MBA از دانشگاه استنفورد، مهندس رضا علیخانزاده، رئیس هیئت مدیره شرکت رنگ الوان، دکتر سیاوش ملکی‌فر، مؤسس پلتفرم نوآوری ichallenge و مهندس مجتبی اسدی، مدیر هلدینگ آریانا برخی از سخنرانان این دوره مجمع اقتصاد نانو خواهند بود.

ثبت نام این رویداد، از تاریخ 2 مهر بر روی سایت رسمی مجمع به نشانی www.nanoecoforum.com آغاز شده و تا تاریخ 16 آبان ادامه خواهد یافت. علاقه‌مندان به این رویداد می‌توانند با ارسال پیام به تلگرام مرکز به آدرس t.me/icanservices و دریافت کد تخفیف 50 درصدی ویژه طرفداران ICAN نسبت به ثبت نام از طریق لینک www.nanoecoforum.com/register اقدام نمایند.

نظـــرات