×
  • ورود ثبت نام فراموش کرده ام

آخرین اخبار داخلی و خارجی

راه‌اندازی کارخانه تولید نانو جوهر از طریق یک همکاری فناورانه
اخبار خارجی 24 اذر 1265

راه‌اندازی کارخانه تولید نانو جوهر از طریق یک همکاری فناورانه

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////

همکاری فناورانه میان دوشرکت منجر به احداث کارخانه نانوجوهر در چین می‌شود.

شرکت Versarien توسعه دهنده محصولات مختلف بر پایه جوهرهای گرافن می‌باشد. این شرکت بر روی محصولاتی همچون تولید گرافن، مواد فتوالکتریکی مورد استفاده در نمایشگر، خودروهای برقی، ذخیره‌ سازی‌‌ انرژی، لامپ‌های مختلف LED  و مواد مدیریت گرمایی مبتنی بر گرافن، کار کرده است. در قالب این فعالیت‌ها، شرکت Versarien با مجموعه‌های مختلفی وارد همکاری مشترک شده است.

شرکت Versarien با مجموعه تونکسو اپتوالکترونیک همکاری فناورانه‌ای را طی یک قرارداد آغاز کردند که در آن دو شرکت بر روی توسعه محصول در مقیاس صنعتی با یکدیگر توافق نمودند. شرکت تونکسو اپتوالکترونیک در حوزه ساخت نمایشگر و الکترواپتیک فعالیت دارد. در این قرارداد همکاری، شرکت Versarien بر روی اصلاح فرمولاسیون و خواص گرافن برای کاربرد در نمایشگرها، کار خواهد کرد.

در همین راستا و با توجه به توسعه بازار کاربرد گرافن در تولید جوهرهای نانو، شرکت Versarien در قالب یک قرارداد همکاری مشترک اقدام به راه‌اندازی کارخانه تولید جوهر نانو در چین کرده است. این قرارداد همکاری با گروه جیانا هایتک و در منطقه نوآوری جیانا انجام خواهد شد. موضوع همکاری دو شرکت سرمایه‌گذاری راهبردی دو طرفه برای توسعه محصولات گرافنی و صنعتی سازی آن‌ها است.

منبع: nano.ir

نظـــرات