×
  • ورود ثبت نام فراموش کرده ام

آخرین اخبار داخلی و خارجی

قرارداد توسعه فناوری نانو کویتاسیون در صنعت آب و غذا
اخبار خارجی 1 دی 1413

قرارداد توسعه فناوری نانو کویتاسیون در صنعت آب و غذا

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////

در طی یک قرارداد همکاری، شرکت CTi اقدام به پاستوریزاسیون آب و محصولات غذایی با کمک فناوری نانوکویتاسیون نمود. 

شرکت CTi  در سال 2007 با هدف " رفع نیازهای حال و آینده صنعت" تاسیس شده است. حوزه کاری این شرکت، توسعه سیستم‌ها و دستگاه‌های مبتنی بر فناوری کویتاسیون می‌باشد. پالایش روغن خوراکی، استخراج روغن گیاهی، تولید سوخت تجدیدپذیر و تصفیه آب و فاضلاب از جمله فعالیت‌هایی است که این شرکت انجام داده است.

با توجه به گزارش‌های منتشر شده از سازمان Unicef مبنی بر عدم دسترسی 663 میلیون نفر به آب سالم، شرکت CTi سیستم تصفیه آب و فاضلاب کویتاسیون و الکتروکلاژن را به دنیا معرفی نمود. سیستم کویتاسیون هیدرودینامیکی یک برنامه امیدوارکننده برای گندزدایی و تصفیه آب و فاضلاب است که به دلیل دارا بودن ظرفیت انجام عملیات در مقیاس وسیع، همچنین طراحی ساده در رآکتور، توجهات بسیاری را در سراسر جهان به خود جلب نموده است. این سیستم با از بین بردن باکتری ها و ویروس های مضر درون آب می تواند آن را مجدا قابل استفاده کند.

شرکت CTi در همکاری اخیر خود با یک تامین کننده مواد غذایی بزرگ در اروپا به نام  GEA Group AG در حال انجام پاستوریزاسیون آب و محصولات غذایی می‌باشد که از طریق این قرارداد توانست تکنولوژی رآکتور نانوکویتاسیون را به مخاطبان بیشتری معرفی کند. این مشارکت سبب می‌شود تا شرکت CTi با کمک نوآوری، ماندگاری غذا را افزایش دهد و آب را با اطمینان تصفیه کند.

منبع: www.equities.com

نظـــرات