×
  • ورود ثبت نام فراموش کرده ام

آخرین اخبار داخلی و خارجی

بازدید دکتر ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری از مرکز صنعتی سازی نانوفناوری کاربردی
اخبار مرکز 1 دی 1730

بازدید دکتر ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری از مرکز صنعتی سازی نانوفناوری کاربردی

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////

دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری از مرکز صنعتی سازی نانوفناوری کاربردی در سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران بازدید نمودند.

دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری از مرکز صنعتی سازی نانوفناوری کاربردی بازدید نمودند و از نزدیک در جریان فعالیت‌ها و دستاوردهای این مرکز قرار گرفتند. در این بازدید که در شنبه مورخ 01/10/97 انجام شد، دکتر ستاری مورد استقبال مهندس محمدجواد خلج مدیر مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی قرار گرفتند و مهندس خلج ایشان را تا پایان بازدید همراهی نمودند.

در این بازدید، دکتر ستاری ضمن بازدید از فضای کارگاهی و آزمایشگاهی ICAN، از نزدیک در جریان فعالیت‌ها .و دستاوردهای مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی قرار گرفتند. مهندس خلج ضمن معرفی تجهیزات مستقر در پلتفرم‌های مستقر در ICAN، ایشان را در جریان اهم پروژه‌های هر پلتفرم و حوزه‌های تمرکز آن قرار دادند.

  همچنین، شرح مختصری از روندهای توسعه محصول و کاربرد، محصولات توسعه داده شده مانند دستگاه پردازش پلاسمایی منسوجات پلاسما دژ، کاربردهای توسعه داده در آیکن و نیز مدل‌های همکاری مرکز با شرکت‌های مستقر در پلتفرم‌های فناوری و محققین به ایشان ارائه شد. دکتر ستاری نیز ضمن بیان اینکه، خلا وجود مرکزی با شرح فعالیت و ماموریت‌های ICAN احساس می‌شد، ضمن تمجید از فعالیت‌های انجام شده در مرکز، ابراز امیدواری نمودند که ادامه این مسیر می‌تواند منجر به ایجاد چشم اندازهای جدیدی در عرصه توسعه فناوری گردد.

نظـــرات