×
  • ورود ثبت نام فراموش کرده ام

آخرین اخبار داخلی و خارجی

ارائه 131 مورد خدمات پژوهشی به محققین و پژوهشگران کشور
اخبار مرکز 3 دی 1396

ارائه 131 مورد خدمات پژوهشی به محققین و پژوهشگران کشور

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////

مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی در راستای تسهیل پژوهش‌های محصول محور و مبتنی بر نیاز صنعت در مقیاس آزمایشگاهی ونیمه صنعتی به دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی کشور در حوزه‌ 6 پلتفرم فناوری مستقر در ICAN خدمات ارائه می‌کند.

مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی در راستای تسهیل پژوهش‌های محصول محور و مبتنی بر نیاز صنعت در مقیاس آزمایشگاهی ونیمه صنعتی به دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی کشور در حوزه‌ 6 پلتفرم فناوری مستقر در ICAN خدمات ارائه می‌کند که حجم این خدمات تاکنون به 131 مورد رسیده است.

از 131 مورد خدمت ارائه شده به پژوهشگران بیشترین حجم خدمات مربوط به حوزه پلتفرم نانومواد می‌باشد که تا کنون بیش از 70 مورد خدمت به متقاضیان ارائه داده  شده است. حجم خدمات ارائه شده به تفکیک پلتفرم فناوری‌های مستقر در ICAN در شکل زیر مشاهده می‌گردد:

 

 

لازم به ذکر است که بیش از 40 عنوان خدمت در مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی به محققان و پژوهشگران ارائه می‌گردد که لیست این خدمات را می‌توانید در سایت مرکز مشاهده فرمایید. شما می‌توانید پس از انتخاب نوع خدمت مورد نظر خود در سایت مرکز نسبت به ثبت درخواست خود و پرداخت هزینه خدمت مورد نظر اقدام فرمایید و از طریق یکی از راه‌های زیر نمونه خود را به ICAN ارسال نمایید:

  • تحویل حضوری نمونه: از طریق مراجعه به مرکز واقع در سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران و یا دفتر پذیرش نمونه واقع در شهر تهران
  • ارسال از طریق پست: ارسال نمونه از طریق پست از هر نقطه از کشور به آدرس مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی

خدمت درخواست شده در کوتاه‌ترین زمان ممکن توسط متخصصین مرکز بر روی نمونه ارسالی انجام می‌گردد و پاسخ از طریق پست برای متقاضی ارسال خواهد شد. در صورت نیاز به آنالیزهای تکمیلی به درخواست متقاضی، این آنالیزها می‌تواند از طریق مرکز در زمان کوتاهی انجام و نتایج کلیه آنالیزها نیز برای پژوهشگر ارسال می‌شود.

نظـــرات