×
  • ورود ثبت نام فراموش کرده ام

آخرین اخبار داخلی و خارجی

ارائه 35 مورد خدمت به بخش خصوصی توسط مرکز صنعتی سازی نانوفناوری کاربردی
اخبار مرکز 4 دی 1458

ارائه 35 مورد خدمت به بخش خصوصی توسط مرکز صنعتی سازی نانوفناوری کاربردی

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////

در راستای اهداف و برنامه‌های مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی مبنی بر ارائه خدمات به بخش خصوصی و مراکز صنعتی، از ابتدای سال 97 تا انتهای آذرماه 35 مورد ارائه خدمت به بخش خصوصی ارائه شده است.

در راستای اهداف و برنامه‌های مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی مبنی بر ارائه خدمات به بخش خصوصی و مراکز صنعتی، از ابتدای سال 97 تا انتهای آذرماه 35 مورد ارائه خدمت به بخش خصوصی ارائه شده است. طبق آمار ثبت شده در ICAN، پلتفرم نانومواد از بین 6 پلتفرم فناوری مستقر در این مرکز، بیش‌ترین متقاضی دریافت خدمات را به خود اختصاص داده است و پلتفرم‌های نانوکامپوزیت و نانوکویتاسیون در رتبه‌های بعدی قرار می‌گیرند.

همچنین، از تجهیزات مستقر در پلتفرم نانومواد مرکز، آسیاب گلوله‌ای سیاره‌ای با اختصاص 67% از حجم خدمات ارائه شده در پلتفرم نانومواد بیش‌ترین حجم ارائه خدمات در این حوزه را داراست. لازم به ذکر است که خدمات ارائه شده به بخش خصوصی در مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی تنها مختص به شهر تهران نبوده است و بخش خصوصی از استان‌های قزوین، مرکزی، آذربایجان غربی، البرز، همدان، آذربایجان شرقی، سمنان، کردستان، گیلان، فارس، خراسان رضوی و اصفهان تا کنون از ICAN خدمات دریافت نموده‌اند.

لازم به ذکر است که بیش از 40 عنوان خدمت در مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی به بخش خصوصی ارائه می‌گردد که لیست این خدمات را می‌توانید در سایت مرکز مشاهده فرمایید. شما می‌توانید پس از انتخاب نوع خدمت مورد نظر خود در سایت مرکز نسبت به ثبت درخواست خود و پرداخت هزینه خدمت مورد نظر اقدام فرمایید و از طریق یکی از راه‌های زیر نمونه خود را به ICAN ارسال نمایید:

  • تحویل حضوری نمونه: از طریق مراجعه به مرکز واقع در سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران و یا دفتر پذیرش نمونه واقع در شهر تهران
  • ارسال از طریق پست: ارسال نمونه از طریق پست از هر نقطه از کشور به آدرس مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی

خدمت درخواست شده در کوتاه‌ترین زمان ممکن توسط متخصصین مرکز بر روی نمونه ارسالی انجام می‌گردد و پاسخ از طریق پست برای متقاضی ارسال خواهد شد. در صورت نیاز به آنالیزهای تکمیلی به درخواست متقاضی، این آنالیزها می‌تواند از طریق مرکز در زمان کوتاهی انجام و نتیاج کلیه آنالیزها نیز برای پژوهشگر ارسال می‌شود.

 

نظـــرات