×
  • ورود ثبت نام فراموش کرده ام

آخرین اخبار داخلی و خارجی

معرفی یک شرکت پیشرو در زمینه فناوری پلاسمای سرد
اخبار خارجی 17 دی 2296

معرفی یک شرکت پیشرو در زمینه فناوری پلاسمای سرد

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////

بهبود چسبندگی فضای میان شیشه و صفحه TFT در نمایشگر خودرو با استفاده از تکنولوژی Openair® Plasma

شرکت Plasmatreat  در سال 1995 میلادی در آلمان تاسیس شده است.  با توسعه تکنولوژی Openair® Plasma، این شرکت توانسته است خود را به عنوان یکی از تولیدکنندگان و تامین‌کنندگان تجهیزات پلاسما وارائه‌دهنده خدمات سطح بالای فناوری در سراسر جهان معرفی کند.

شرکت Plasmatreat بر توسعه کاربردی از فناوری پلاسما در صنایع مختلف ازجمله خودرو، الکترونیک،  بسته‌بندی، کالای مصرفی، علوم زیستی، منسوجات و انرژی‌های جدید تمرکز دارد.  هدف اصلی این شرکت فعال‌سازی سطح و پوشش پلاسما در سطوح ساخته شده از موادی مانند پلاستیک، فلزات، شیشه، منسوجات و کامپوزیت می‌باشد.

یکی از کاربردهایی که این شرکت با استفاده از فناوری پلاسما سرد اتمسفری توسعه داده است، افزایش چسبندگی میان شیشه و صفحه TFT در صفحه نمایش خودرو، سیستم‌های ناوبری و ... می‌باشد. پلاسما دو کار را به طور همزمان انجام می‌دهد. سطح را تمیز و از سویی دیگر آن را فعال می‌کند به طوری که کشش سطحی را تا > 72 mN / m می‌رساند در نتیجه فضای خالی میان شیشه و TFT کاملا بدون حباب شده و چسبندگی را به میزان زیادی بهبود می‌بخشد.

از آنجا که صفحات اغلب در تعداد زیاد تولید می‌شوند و دارای خطوط تولید کاملا اتوماتیک هستند، استفاده از  سیستم  Plasma Openair® به دلیل عملکرد برخط آن، می‌تواند یک مزیت به حساب بیاد. نازل پلاسما بر روی سیستم‌های رباتیک و یا محور چرخ‌ها نصب  و فرآیند تولید کاملا اتوماتیک انجام می‌شود.

منبع:www.plasmatreat.com

نظـــرات