×
  • ورود ثبت نام فراموش کرده ام

آخرین اخبار داخلی و خارجی

اسامی برندگان مسابقه صنعتی فکر کن اعلام شد
اخبار مرکز 22 دی 3426

اسامی برندگان مسابقه صنعتی فکر کن اعلام شد

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////

با توجه به شرایط پرحرارت کسب و کارهای نوین و ضرورت توسعه آن با توجه به بحران‌های اقتصادی ایران و نیاز به ساماندهی تفکرات فناورانه پژوهشگران، مرکز صنعتی سازی نانوفناوری کاربردی (ICAN) در طول برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی فناوری نانو اقدام به برگزاری مسابقه صنعتی فکر کن نمود. در این مسابقه شرکت کنندگان به سوال " مسیر صحیح و ابزار لازم برای رسیدن از ایده به محصول تجاری در حوزه نانو چیست؟" پاسخ دادند.

مصابقه صنعتی فکر کن

در طول برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین المللی فناری نانو 62 نفر در این مسابقه شرکت نمودند، که در این بین پاسخ‌های جذابی ارائه شد. پاسخ‌‌های دریافت شده طی سه مرحله از جنبه‌های مختلف فنی، تجاری‌سازی و تیم‌سازی مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفتند و 5 پاسخ برتر به عنوان بهترین پاسخ‌ها انتخاب شدند. در مرحله آخر، با 5 نفر منتخب مصاحبه انجام شد و از میان 5 پاسخ دو پاسخ به عنوان برندگان مسابقه صنعتی فکر کن انتخاب شدند. اسامی برندگان مسابقه صنعتی فکر کن به شرح زیر است:

سرکار خانم مریم ایل‌بیگی دانش‌آموخته کارشناسی ارشد فناوری نانو از دانشگاه تربیت مدرس (مصاحبه)

سرکار خانم ناهید رفیعیان دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت از دانشگاه صنعتی امیرکبیر(مصاحبه)

به برندگان مسابقه یک ربع سکه بهار آزادی به همراه یک بسته از محصولات تجاری شده فناوری نانو به رسم یادبود از سوی مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی اهدا خواهد شد.

 

نظـــرات