×
  • ورود ثبت نام فراموش کرده ام

آخرین اخبار داخلی و خارجی

ICAN بستری جهت انجام پژوهش‌های کاربردی و توسعه همکاری‌های فناورانه برای محققین و پژوهشگران
اخبار مرکز 15 بهمن 869

ICAN بستری جهت انجام پژوهش‌های کاربردی و توسعه همکاری‌های فناورانه برای محققین و پژوهشگران

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////

در راستای اهداف و برنامه‌های مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی (ICAN) مبنی بر حمایت از ایده و نمونه‌های اولیه، این مرکز با همکاری مشترک 9 شرکت دانش‌بنیان در حوزه فناوری نانو در قالب 6پلتفرم فناوری پلاسمای سرد، نانومواد، نانوکویتاسیون، نانوکامپوزیت، نانوپوشش سخت و نانوالیاف آماده خدمت‌رسانی و حمایت از پژوهشگران می‌باشد.

ICAN بستری را فراهم نموده است که محققین و دانشگاهیان بتوانند ضمن بهره‌مندی از خدمات و تجهیزات و ماشین آلات آزمایشگاهی و نیمه صنعتی از تسهیلات درنظر گرفته شده این مرکز استفاده نمایند. ICAN می‌تواند از3 طریق با محققین و پژوهشگران همکاری داشته باشد که در ادامه شرح داده شده است:

  • ارائه خدمات ساخت و تولید با تجهیزات آزمایشگاهی و نیمه صنعتی: به منظور انجام امور تحقیقاتی و پژوهشی، ICAN توانسته است با فراهم آوردن 40 نوع خدمت از تجهیزات و ماشین آلات آزمایشگاهی و نیمه صنعتی در قالب 6 پلتفرم فناوری، محیطی پویا را برای پژوهشگران و دانشگاهیان فراهم آورد. همچنین حضور کارشناسان شرکت‌های سازنده دستگاه می‌تواند شما را در انجام این امور راهنمایی و مشاوره دهد.
  •  
  • ایجاد بستر مناسب توسعه فناوری و کاربرد در قالب پایان‌نامه صنعتی: در صورت تمایل، پژوهشگر می‌تواند با ثبت طرح و ایده اولیه خود و یا استفاده از عناوین مطرح شده در قالب پایان‌نامه صنعتی در سایت مرکز از حمایت‌های ICAN بهره‌مند شود.
  •  
  • ایجاد بستر مناسب توسعه فناوری و کاربرد در قالب فرصت صنعتی: به منظور رفع نیاز صنعت و یا در جهت بهبود کیفیت محصولات، پژوهشگر می‌تواند در قالب یک همکاری فناورانه، با به اشتراک قرار دادن دانش فنی خود، اقدام به ثبت طرح و پیشنهادات مبنی بر نیاز صنعت و یا با استفاده از عناوین مطرح شده در قالب فرصت صنعتی، در بستر ICAN اقدام به همکاری نمایند.
  •  

محققین و پژوهشگران محترم در صورت تمایل، می‌توانید با مراجعه به سایت مرکز و انتخاب نوع همکاری خود از تسهیلات و خدمات ICAN بهره‌مند شوید.

 

 

نظـــرات