×
  • ورود ثبت نام فراموش کرده ام

آخرین اخبار داخلی و خارجی

ارائه پکیج کامل خدمات ساخت و تولید و آنالیزی با امضای تفاهم‌نامه میان ICAN و Mahamax
اخبار مرکز 27 بهمن 1115

ارائه پکیج کامل خدمات ساخت و تولید و آنالیزی با امضای تفاهم‌نامه میان ICAN و Mahamax

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////

ICAN به عنوان اولین ارائه‌دهنده خدمات ساخت و تولید با "پلتفرم مهامکس" تقاهم‌نامه همکاری امضا نمود.

مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی (ICAN) با هدف توسعه کاربردها و محصولات فناوری نانو در قالب همکاری فناورانه بستری را فراهم آورده است تا پژوهشگران و محققین بتوانند با همکاری شرکت‌های ساخت و تولید تجهیزات مستقر در مرکز در قالب 6 پلتفرم فناوری پلاسمای سرد، نانوالیاف، نانومواد، نانوکامپوزیت، نانوکویتاسیون، نانو پوشش سخت در مسیر توسعه قدم بردارند. هم اکنون بیش از 40 دستگاه و تجهیز صنعتی، نیمه صنعتی و آزمایشگاهی ساخت و تولید مرتبط با پلتفرم‌های فناوری، آماده ارائه خدمت‌ به متقاضیان در این مرکز می‌باشد.

ICAN، در راستای ارائه بهتر خدمات ساخت و تولید به پژوهشگران، محققین و صنعتگران محترم اقدام به عقد تفاهم همکاری با شرکت مهامکس نمود. "پلتفرم مهامکس" با هدف فراهم آوردن دسترسی آسان به خدمات آنالیز و مشخصه‌یابی مواد شیمیایی با بهره گیری از متخصصین و کارشناسان پژوهشی، در راستای تعامل بیشتر با صنعتگران و محققین و همچنین تسهیل خدمات آزمایشگاهی و مشاوره‌ای، اقدام به ارائه خدمات آزمایشگاهی پیشرفته با همکاری مراکز معتبر پژوهشی و آزمایشگاه های عضو شبکه آزمایشگاهی می‌نماید.

در جلسه‌ای که در مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی میان مدیران دو مجموعه برگزار شد، ضمن بررسی نیاز صنعت و دانشگاه به زیرساخت‌ و تجهیزات ساخت و تولید و نیز تسهیل روند پاسخگویی به مراجعین و متقاضیان، ابعاد مختلف این همکاری مورد ارزیابی قرار گرفت. در پایان این جلسه، ICAN، به عنوان تنها ارائه دهنده خدمات ساخت و تولید در حوزه فناوری نانو و با هدف توسعه ارائه خدمات به محققین و صنعتگران، برای ارائه خدمات ساخت و تولید به متقاضیان در مهامکس با این پلتفرم تفاهم‌نامه همکاری امضا نمود. لازم به ذکر است که امضای این تفاهم‌نامه سبب می‌شود تا این دو مجموعه به صورت مکمل به متقاضیان خدمت‌رسانی نمایند و از این پس افراد متقاضی خدمات ساخت و تولید می‌توانند خدمات آنالیز خود را از مهامکس دریافت کنند.

علاقه‌مندان به زودی می‌توانند با مراجعه به سایت مهامکس از خدمات ساخت و تولید ICAN برخوردار شوند. ICAN   همچون سابق پاسخگوی درخواست‌های متقاضیان در اسرع وقت و بالاترین کیفیت می‌باشد.

مهامکس، انعقاد قرارداد، ICAN ، خدمات ساخت و تولید، خدمات آنالیز، تفاهم‌نامه،

 

نظـــرات