×
  • ورود ثبت نام فراموش کرده ام

آخرین اخبار داخلی و خارجی

به زودی رسانه ICAN  راه‌اندازی می‌شود
اخبار مرکز 29 بهمن 2100

به زودی رسانه ICAN راه‌اندازی می‌شود

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////

به منظور تعامل بیشتر با متقاضیان و علاقه‌مندان و نیز با هدف اطلاع رسانی از آخرین رویدادها و اتفاقات ICAN، ارائه محتوا در حوزه پلتفرم فناوری‌های موجود در مرکز در قالب‌های مختلف رسانه‌ای در یک فضای صمیمی‌، سایت"رسانه آیکن" به زودی راه اندازی خواهد شد.

مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی (ICAN) با هدف حمایت از ایده‌ها و نمونه‌های اولیه در جهت توسعه کاربرد و محصولات بر پایه فناوری نانو  با همکاری شرکت‌های سازنده تجهیزات ساخت و تولید در حوزه فناوری نانو در شهریور ماه 1396 تاسیس شد. ICAN با همکاری این شرکت‌ها در قالب 6 پلتفرم فناوری پلاسمای سرد اتمسفری، نانوالیاف، نانوکامپوزیت، نانوکویتاسیون، نانوپوشش سخت آماده خدمت‌رسانی به پژوهشگران و متقاضیان می‌باشد.

به منظور تعامل بیشتر با متقاضیان و علاقه‌مندان و نیز با هدف اطلاع رسانی از آخرین رویدادها و اتفاقات مرکز، ارائه محتوا در حوزه پلتفرم فناوری‌های موجود در مرکز در قالب‌های مختلف رسانه‌ای در یک فضای صمیمی‌، سایت"رسانه آیکن" به زودی راه اندازی خواهد شد.

در این بخش از سایت اتفاقات و رویدادها، روندهای اجرایی، پاسخ به سوالات متداول مخاطبین در مورد بخش‌ها و قوانین مختلف مرکز، دستاوردها و پروژه‌ها، مقالات تخصصی پیرامون پلتفرم فناوری‌ها و فعالیت‌های مرکز در قالب‌های مختلف رسانه‌ای از جمله گزارش، مقاله، ویدیو، گالری عکس، پادکست پوشش داده می‌شود.

بخش‌های زیر را در رسانه ICAN مشاهده خواهید نمود:

  1. گالری: در این بخش شما می‌توانید با فضای مرکز و تجهیزات و دستگاه‌های مستقر در آن بیشتر آشنا شوید. همچنین می‌توانید از فضا و حال و هوای آخرین رویدادها، نشست‌ها و دورهمی‌های ICAN اطلاع پیدا کنید.
  2. ویدیو: در این بخش می‌توانید ویدیو مربوط به معرفی مرکز و پلتفرم‌های موجود و نیز معرفی اهداف، فعالیت‌ها ودستاوردها را مشاهده کنید. همچنین جهت آگاهی از شرکت‌های مستقر در ICAN و تجهیزات صنعتی، نیمه صنعتی مستقر در مرکز می‌توانید به این بخش مراجعه کنید.
  3. صدای ICAN: صدای ICAN بخشی است که با هدف تدوین پادکست‌های مفید و متنوع در حوزه‌های فعالیت‌های مرکز، خدمات مرکز، آموزش و... برای استفاده بیشتر مخاطبین و همراهان ICAN راه‌اندازی می‌شود.
  4. مقالات: در این بخش مطالب مرتبط با پلتفرم فناوری‌های مرکز، فعالیت‌ها و اهداف مرکز، آخرین اخبار و مطالب در حوزه توسعه فناوری در دنیا به صورت مقالات و گزارش‌ها مشاهده کنید.

با ICAN در جهت بهبود روند توسعه فناوری‌های مورد نیاز صنعت همراه شوید.

 

نظـــرات