×
  • ورود ثبت نام فراموش کرده ام

آخرین اخبار داخلی و خارجی

دریافت دو سفارش خرید دستگاه نانوکویتاسون برای پالایش روغن خوراکی
اخبار خارجی 17 فروردین 661

دریافت دو سفارش خرید دستگاه نانوکویتاسون برای پالایش روغن خوراکی

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////

روغن‌های گیاهی از روغن‌های خام گیاهانی همچون سویا، نخل، کلزا، آفتابگردان ، بادام زمینی، زیتون بهره‌برداری می‌شود. پردازش بر روی این گیاهان آن‌ها را به روغن‌های مختلف با مصارف خانگی و یا صنعتی تبدیل می‌کند. امروزه تقاضا برای صنعت روغن خوراکی بیش از 5% افزایش یافته است.

شرکت CTi در حال حاضر برای گسترش سهم بازار خود در بخش‌های مختلف پالایش روغن خوراکی تلاش می‌کند. این شرکت در سال 2007 تاسیس شد و با هدف تولید دستگاه‌ و سیستم‌های نوآورانه برای استفاده در پالایش روغن خوراکی، تصفیه آب و .... در حال فعالیت است.

بر اساس تکنولوژی توسعه یافته توسط شرکت CTi دستگاه Nano Reactor® توانسته است عملکرد روغن را بهبود دهد و از سوی دیگر هزینه‌های عملیاتی را کاهش دهد. این روش توانسته است تاثیرات مخرب به محیط زیست را به حداقل برساند.

گروه Desmet Ballestra یک گروه مهندسی و عرضه‌کننده گیاهان و تجهیزات در سراسر جهان است. Desmet Ballestra در حوزه تولید روغن‌های خوراکی، چربی، خوراک دام و نیز همچنین مواد پاک کننده، مواد شیمیایی فعالیت دارد.

اخیرا گروه Desmet Ballestra در یک همکاری فناورانه با شرکت CTi توانست تا با استفاده از دستگاه Nano Reactor® روغن‌های گیاهی با کیفیتی مرغوب تولید کند. نتیجه این همکاری، خرید 2 دستگاه Nano Reactor® از شرکت CTi بود.

منبع: www.globenewswire.com

نظـــرات