×
  • ورود ثبت نام فراموش کرده ام

آخرین اخبار داخلی و خارجی

اعطای طرح تخفیف اعتباری 100درصدی شبکه آزمایشگاهی راهبردی به مشتریان وفادار ICAN
اخبار مرکز 7 خرداد 488

اعطای طرح تخفیف اعتباری 100درصدی شبکه آزمایشگاهی راهبردی به مشتریان وفادار ICAN

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////

شبکه آزمایشگاهی راهبردی به منظور قدردانی از مشتریان آزمایشگاه‌های عضو این شبکه اقدام به اعطای طرح‌های تخفیف اعتباری 100 درصدی به مبلغ 500 هزار ریال به اعضای جدید باشگاه مشتریان شبکه نموده است.

شبکه آزمایشگاهی راهبردی به منظور قدردانی از مشتریان آزمایشگاه‌های عضو این شبکه اقدام به اعطای طرح‌های تخفیف اعتباری 100 درصدی به مبلغ 500 هزار ریال به اعضای جدید باشگاه مشتریان شبکه نموده است. با توجه به عضویت مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی (ICAN) در شبکه آزمایشگاهی راهبردی، مشتریان عزیز و وفادار ICAN نیز می‌توانند جهت استفاده از خدمات این مرکز ضمن عضویت در باشگاه مشتریان شبکه آزمایشگاهی راهبردی جهت استفاده از خدمات متنوع قابل ارائه در شش پلتفرم فناوری مستقر در ICAN اقدام نمایند.

مشتریان عزیز مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی (ICAN) می‌توانند با استفاده از کد تخفیف 98225 در اینجا از 500 هزار ریال اعتبار 100 درصدی و سایر طرح‌های تخفیفی شبکه آزمایشگاهی راهبردی بهره‌مند گردند. در صورت وجود هر گونه سوال و یا ابهام در مورد طرح‌های تخفیفی و یا نحوه بهره‌مندی از آن‌ها می‌توانید با ما در ارتباط باشید. همکاران و متخصصین پلتفرم‌ فناوری‌های مستقر در ICAN آماده ارائه هرگونه مشاوره جهت بهره مندی از خدمات این مرکز به شما عزیزان خواهند بود.

نظـــرات