×
  • ورود ثبت نام فراموش کرده ام

آخرین اخبار داخلی و خارجی

نشست تخصصی SPS- آغاز انتفاع مالی برای شما
اخبار داخلی 11 خرداد 642

نشست تخصصی SPS- آغاز انتفاع مالی برای شما

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////

مرکز صنعتی سازی نانوفناوری کاربردی (ICAN) در راستای توسعه همکاری‌های فناورانه بین شرکت‌های فناور و صاحب پلتفرم فناوری با اساتید محترم دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی کشور و معرفی خدمات و حمایت‌های مرکز، اقدام به برگزاری یک نشست‌ تخصصی در حوزه فناوری اسپارک پلاسما زینترینگ (SPS) نموده است.

مرکز صنعتی سازی نانوفناوری کاربردی (ICAN) در راستای توسعه همکاری‌های فناورانه بین شرکت‌های فناور و صاحب پلتفرم فناوری با اساتید محترم دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی کشور و معرفی خدمات و حمایت‌های مرکز، اقدام به برگزاری یک نشست‌ تخصصی در حوزه فناوری اسپارک پلاسما زینترینگ (SPS) نموده است. از اهداف و محورهای این نشست می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • معرفی مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی (ICAN)
  • ارائه مدل‌ها و فرصت‌های همکاری مبتنی بر توسعه محصول
  • معرفی تخصصی حوزه فعالیت شرکت خلأپوشان فلز
  • بیان قابلیت‌ها و حوزه‌های جدید تحقیقاتی و صنعتی مرتبط با فناوری SPS
  • جذب ایده‌های کاربردی با قابلیت رسیدن به یک محصول جدید
  • معرفی خدمات قابل ارائه توسط مرکز

لذا از تمامی اساتید محترم دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی و محققین فعال سراسر کشور دعوت به عمل می‌آید تا در صورت تمایل به همکاری در حوزه اسپارک پلاسما زینترینگ و توسعه کاربردهای این فناوری در صنایع مختلف در این نشست‌ حضور بهم رسانند.

شایان ذکر است این نشست‌ در تاریخ‌ 23 خرداد ماه در محل مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی از ساعت 8 الی 11 برگزار خواهد شد. علاقمندان به حضور در این نشست‌ می‌توانند جهت هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتر  با شماره تلفن 22367986-021 تماس حاصل فرمایند.

ICAN، مسیری برای توسعه شبکه‌ای محصولات و کاربردهای فناوری نانو

 

نظـــرات