×
  • ورود ثبت نام فراموش کرده ام

آخرین اخبار داخلی و خارجی

ICAN نماینده حوزه فناوری نانو در اکوسیستم نوآوری - هشتمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس 2019)
اخبار مرکز 20 خرداد 606

ICAN نماینده حوزه فناوری نانو در اکوسیستم نوآوری - هشتمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس 2019)

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////

مرکز صنعتی سازی نانوفناوری کاربردی (ICAN) به عنوان بخش مهمی از سیستم نوآوری در حوزه فناوری نانو، به عنوان نماینده خانواده نانوی کشور در حوزه توسعه فناوری در هشتمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری حضور یافته است.

مرکز صنعتی سازی نانوفناوری کاربردی (ICAN) به عنوان بخش مهمی از سیستم نوآوری در حوزه فناوری نانو، به عنوان نماینده خانواده نانوی کشور در حوزه توسعه فناوری در هشتمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری حضور یافته است. از اهداف این نمایشگاه می‌توان به تبادل فناوری میان شرکت‌های خصوصی، سرمایه گذاری مشترک، مشارکت در پروژه‌های تحقیق و توسعه اشاره نمود که همگی در راستای اهداف و برنامه‌های راهبردی مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی(ICAN) می‌باشد. تا کنون بیش از 25 کشور مختلف در این رویداد مشارکت نموده‌اند و آخرین دستاوردهای خود در حوزه فناوری و نوآوری را در معرض دید علاقمندان و بازدیدکنندگان از این نمایشگاه قرار داده‌اند.

مرکز صنعتی سازی نانوفناوری کاربردی(ICAN) که اولین حضور خود در این نمایشگاه را تجربه می‌کند در این نمایشگاه اهداف زیر را دنبال خواهد نمود:

  • معرفی مرکز: با توجه به اینکه از آغاز به کار ICAN مدت زمان زیادی نمی‌گذرد، بسیاری از افراد و مراکز فعال در اکوسیستم فناوری و نوآوری کشور با چشم‌انداز، ماهیت، فعالیت‌ها و حمایت‌های این مرکز آشنا نیستند و ICAN در این نمایشگاه ضمن معرفی خود به دنبال ایجاد شبکه‌ای راهبردی در راستای تحقق اهداف و چشم‌اندازهای خود در حوزه توسعه فناوری می‌باشد. ایجاد این هم‌افزایی می‌تواند نقش مهمی در شتاب بخشیدن به این اکوسیستم نوآوری داشته باشد.
  • جذب افراد مناسب در جایگاه توسعه‌دهنده: یکی از ارکان اصلی ICAN افراد توسعه دهنده فناوری هستند، که با استفاده از بستر تجهیزاتی ICAN کاربردها و محصولات جدیدی را در حوزه فناوری نانو توسعه می‌دهند. با توجه به استقبال متخصصین و محققین در حوزه‌های مختلف از این نمایشگاه، علاقمندان به فعالیت در ICAN در جایگاه توسعه دهنده می‌توانند با مراجعه به غرفه  ICANدر این نمایشگاه نسبت به کسب اطلاعات و شرایط همکاری با ICAN اقدام نمایند.
  • جذب شرکت صنعتی: علی رغم مدت کوتاهی که از آغاز به کار ICAN می‌گذرد، این مرکز دستاوردهای مهمی در حوزه‌های مختلف فناوری نانو ایجاد نموده که مورد توجه شرکت‌های صنعتی بزرگ قرار گرفته است. ICAN در این نمایشگاه نیز دستاوردهای خود را در معرض دید بازدیدکنندگان صنعتی نیز قرار داده تا بتواند به عنوان بخش مهمی از اکوسیستم نوآوری در حوزه فناوری نانو، مشکلات صنعت کشور را در قالب همکاری‌های فناورانه حل نماید. صنعتگران محترم می‌توانند در صورت تمایل به حل مشکلات و معضلات صنعت خود به غرفه ICAN در نمایشگاه اینوتکس مراجعه نمایند. این مرکز در صورتی که مشکلات مطرح شده در قالب شش پلتفرم فناوری نانوپوشش، نانوکامپوزیت‌های پلیمری، پلاسمای سرد، نانومواد، نانوالیاف و نانوکویتاسیون قابل حل باشد، در کوتاه ترین زمان ممکن در قالب همکاری‌های فناورانه به آن‌ها پاسخ خواهد داد.

علاوه بر موارد بالا تخفیف‌ها و برنامه‌های متنوعی برای مخاطبین ICAN در نمایشگاه اینوتکس 2019 در نظر گرفته شده است. شما می‌توانید با مراجعه به غرفه ICAN در نمایشگاه اینوتکس علاوه بر خود، دوستان خود را نیز برای مشارکت در برنامه‌های ICAN ثبت نام کنید. همچنین می‌توانید از تخفیف 50 درصدی استفاده از خدمات ICAN تا سقف 10 میلیون ریال و نیز تخفیف 20 درصدی شرکت در دوره‌های آموزشی ICAN استفاده نمایید.

ICAN برای تمامی مخاطبین خود در نمایشگاه اینوتکس 2019، برنامه ویژه‌ای خواهد داشت. پیشنهاد می‌کنیم در دو روز باقیمانده از نمایشگاه اینوتکس به غرفه ICAN مراجعه نمایید.

وعده ما 21 و 22 خردادماه 1398 سالن خلیج فارس، نمایشگاه بین‌المللی تهران، طبقه دوم، غرفه 56.

منتظر دیدار شما هستیم.

نظـــرات