×
  • ورود ثبت نام فراموش کرده ام

آخرین اخبار داخلی و خارجی

رویداد من می‌توانم با موضوع باز در حوزه توسعه کاربردهای فناوری پلاسما در صنعت نساجی
اخبار مرکز 11 اذر 265

رویداد من می‌توانم با موضوع باز در حوزه توسعه کاربردهای فناوری پلاسما در صنعت نساجی

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////

مرکز صنعتی سازی نانوفناوری کاربردی (ICAN) با هدف توسعه کاربردهای فناوری پلاسمای سرد در حوزه صنعت نساجی اقدام به برگزاری "رویداد من می‌توانم با موضوع باز" نموده است.

مرکز صنعتی سازی نانوفناوری کاربردی (ICAN) با هدف توسعه کاربردهای فناوری پلاسمای سرد در حوزه صنعت نساجی اقدام به برگزاری "رویداد من می‌توانم با موضوع باز" نموده است. در رویداد من می‌توانم با موضع باز دانشجویان، فازغ التحصیلات، محققین و متخصصین  دانشگاهی در حوزه نساجی در سه گرایش تکنولوژی، شیمی و علوم الیاف می‌توانند با مطالعه و بررسی دستگاه پلاسمای اتمسفری خطی نیمه صنعتی در سایت ICAN نسبت به ارائه موضوع تحقیقات صنعتی بر روی این دستگاه اقدام نمایند. نکته قابل توجه در این رویداد، این است که موضوعات ارائه شده از سوی شرکت کنندگان باید در راستای یک نیاز، چالش و یا فرصت صنعتی باشد و موضوعات تحقیقاتی محض در این رویداد شرکت داده نخواهند شد.

برنامه زمانی این رویداد به شرح زیر می‌باشد:

متخصصین و محققین عزیزی که قصد شرکت در این رویداد را دارند، می‌توانند رزومه خود را با موضوع "رویداد من می‌توانم با موضوع باز"به آدرس ایمیل Info@Icanano.ir ارسال نمایند. رزومه متقاضیان شرکت در رویداد بررسی و افراد واجد شرایط به افتتاحیه مسابقه دعوت خواهند شد. توضیحات تکمیلی در افتتاحیه رویداد خدمت شرکت کنندگان عزیز ارائه خواهد شد.

لازم به ذکر است که مهلت ارسال رزومه جهت شرکت در رویداد تا 19 آذرماه می‌باشد.

 

نظـــرات