×
  • ورود ثبت نام فراموش کرده ام

آخرین اخبار داخلی و خارجی

برگزاری دهمین جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو
اخبار مرکز 12 مهر 1530

برگزاری دهمین جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////

مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی (ICAN) در راستای معرفی خدمات و پلتفرم‌های صنعتی/نیمه‌صنعتی مستقر در مرکز، در دهمین جشنواره نانو حضور خواهد داشت. مکان استقرار مرکز در سالن خلیج فارس، طبقه دوم، غرفه ۴۸ خواهد بود.

دهمین جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو، ۱۴ الی ۱۷ مهرماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران-سالن خلیج‌فارس برگزار می‌شود. نمایشگاه فناوری نانو به‌صورت سالیانه و توسط ستاد ویژه توسعه فناوری نانو برگزار می‌شود که بزرگ‌ترین و معتبر‌ترین ‏نمایشگاه داخلی در حوزه فناوری نانو به‌شمار می‌‌رود. هم‌زمان با برگزاری نمایشگاه، کارگاه‌های تخصصی در حوزه فناوری نانو و همچنین مراسم تجلیل از برترین‌ محصولات دارای تاییدیه فناوری نانو نیز برگزار خواهد شد.

مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی (ICAN) در راستای معرفی خدمات و پلتفرم‌های صنعتی/نیمه‌صنعتی مستقر در مرکز، در دهمین جشنواره نانو حضور خواهد داشت. ستاد توسعه فناوری نانو مطابق با چشم‌انداز ۱۴۰۴ و با هدف توسعه اقتصاد مبتنی بر فناوری نانو، مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی (Industrialization Center for Applied Nanotechnology) یا به اختصار ICAN را با حضور تجهیزات و ماشین‌آلات نیمه‌صنعتی از شش پلتفرم حوزه فناوری نانو راه‌اندازی نموده است. این مرکز با فراهم‌آوردن تجهیزات و ماشین‌آلات و همچنین اعطای تسهیلات در قالب حمایت‌های مادی و معنوی، فعالیت محققان و دانشگاهیان علاقه‌مند به مشارکت در پروژه‌های کاربردی را هموار می‌کند؛ بدین صورت که افراد و شرکت‌ها در تعامل سازنده با یكدیگر به فعالیت‌‌ها و پژوهش‌‌های کاربردی فناورانه، ایده‌پردازی، پژوهش کاربردی، طراحی مهندسی، نمونه‌سازی، طراحی صنعتی، تدوین دانش فنی و توسعه‌‌ کاربردهای فناوری نانو در صنایع مختلف (رسوخ فناوری) می‌پردازند.

از کلیه علاقه‌مندان و فعالین حوزه نانو دعوت می‌شود در بازه زمانی اعلام شده، در جشنواره و نمایشگاه نانو حضور به هم رسانند و از غرفه مرکز ICAN بازدید کنند.

نظـــرات