×
  • ورود ثبت نام فراموش کرده ام

آخرین اخبار داخلی و خارجی

طرح تخفیف خدمات ساخت و تولید مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی
اخبار مرکز 13 مهر 1644

طرح تخفیف خدمات ساخت و تولید مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////

این مرکز با حضور در دهمین جشنواره نانو به معرفی خدمات و پلتفرم‌های مستقر در مرکز می‌پردازد و به بازدیدکنندگان علاقه‌مندی که تمایل به استفاده از تجهیزات آزمایشگاهی، نیمه‌صنعتی و صنعتی مرکز را دارند، کارت تخفیف ۳۰ درصدی به مبلغ ۳,۰۰۰,۰۰۰  ریال اهدا خواهد کرد.

مرکز ICAN از ابتدای شهریور ماه امسال، در فضایی بالغ بر ۱۰۰۰ متر مربع شروع به فعالیت کرده است. در این مرکز، شش پلتفرم مرتبط با فناوری نانو در زمینه‌های نانوپوشش‌های سخت، نانوکامپوزیت‌های پلیمری، نانوکاویتاسیون، نانوالیاف، پلاسمای سرد و نانومواد مستقر شده‌اند که در راستای انجام پروژه‌های نیمه‌صنعتی و صنعتی در حوزه فناوری نانو و رسیدن به محصول از ایده و نمونه‌های اولیه، با همکاری و مشارکت دانشجویان و محققان دانشگاهی، فعالیت می‌کنند.

این مرکز با حضور در دهمین جشنواره نانو به معرفی خدمات و پلتفرم‌های مستقر در مرکز می‌پردازد و به بازدیدکنندگان علاقه‌مندی که تمایل به استفاده از تجهیزات آزمایشگاهی، نیمه‌صنعتی و صنعتی مرکز را دارند، کارت تخفیف ۳۰  درصدی به مبلغ  ۳,۰۰۰,۰۰۰  ریال اهدا خواهد کرد.

این کارت تخفیف تا پایان سال ۱۳۹۶ اعتبار دارد و مراحل استفاده از آن به شرح زیر است:

۱- ورود به سایت شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی به نشانی labsnet.ir

۲- ثبت‌نام در باشگاه مشتریان شبکه از طریق صفحه login.labsnet.ir (در صورتی‌که قبلاً در سایت ستاد یا سایت‌های وابسته مانند سایت آموزش نانو ثبت نام کرده‌اید، با همان نام کاربری و کلمه عبور می‌توانید وارد شوید)

۳- ورود به کارتابل مشتری و انتخاب گزینه طرح‌های تخفیف خدمات آزمایشگاهی

۴- انتخاب طرح تخفیفICAN

۵- بارگذاری تصویر بن تخفیف

۶- مراجعه به مرکز ICAN  جهت دریافت خدمات

نظـــرات