×
  • ورود ثبت نام فراموش کرده ام

آخرین اخبار داخلی و خارجی

حضور مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی دردهمین جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو
اخبار مرکز 18 مهر 1610

حضور مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی دردهمین جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////

مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی در دهمین نمایشگاه فناوری نانو واقع در نمایشگاه بین‌المللی - سالن خلیج فارس حضور داشت که در ایام جشنواره، استقبال خوبی از این غرفه به عمل آمد.

مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی در دهمین نمایشگاه فناوری نانو واقع در نمایشگاه بین‌المللی - سالن خلیج فارس حضور داشت که در ایام جشنواره، استقبال خوبی از این غرفه  به عمل آمد.

رویکردهای اصلی غرفه مرکز ICAN در این نمایشگاه به شرح زیر بود:

  • آشنایی بازدیدکنندگان با مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی
  • تعامل با دانشجویان، اساتید و صنعتگران
  •  اطلاع‌رسانی برگزاری دوره‌های آموزشی

گفتنی است مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی (ICAN) در راستای معرفی و ارائه خدمات و پلتفرم‌های صنعتی/نیمه‌صنعتی مستقر در مرکز، مطابق با چشم‌انداز ۱۴۰۴ و با هدف توسعه اقتصاد مبتنی بر فناوری نانو راه‌اندازی شده است. این مرکز با فراهم آوردن تجهیزات و ماشین‌آلات در حوزه‌های مختلف فناوری نانو و همچنین اعطای تسهیلات در قالب حمایت‌های مادی و معنوی، فعالیت محققان و دانشگاهیان علاقه‌مند به مشارکت در پروژه‌های کاربردی را هموار می‌کند. این تسهیلات بدین صورت است که افراد و شرکت‌ها در تعامل سازنده با یكدیگر به فعالیت‌‌ها و پژوهش‌‌های کاربردی فناورانه، ایده‌پردازی، پژوهش کاربردی، طراحی مهندسی، نمونه‌سازی، طراحی صنعتی، تدوین دانش فنی و توسعه‌‌ کاربردهای فناوری نانو در صنایع مختلف (رسوخ فناوری) می‌پردازند.

نظـــرات