×
  • ورود ثبت نام فراموش کرده ام

آخرین اخبار داخلی و خارجی

همکاری مرکز ICAN و آزمایشگاه تخصصی نانوساختار برای ارائه خدمات میکروسکوپ الکترونی
اخبار مرکز 23 مهر 1865

همکاری مرکز ICAN و آزمایشگاه تخصصی نانوساختار برای ارائه خدمات میکروسکوپ الکترونی

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////

در راستای بهبود ارائه خدمات مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی (ICAN)، توافقنامه‌ای بين آزمایشگاه تخصصی نانوساختار و مرکز ICAN منعقد شده است؛ بر اساس این توافقنامه، متقاضیان می‌توانند خدمات آنالیز میکروسکوپ الکترونی را از آزمایشگاه تخصصی نانوساختار دریافت کنند.

در راستای بهبود ارائه خدمات مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی (ICAN)، توافقنامه‌ای بين آزمایشگاه تخصصی نانوساختار و مرکز ICAN منعقد شده است؛ بر اساس این توافقنامه، متقاضیان می‌توانند خدمات آنالیز میکروسکوپ الکترونی را از آزمایشگاه تخصصی نانوساختار دریافت کنند که جزییات این خدمات در جدول زیر شرح داده شده است:

خدمات قابل ارائه

قیمت ارائه خدمات (ریال)

توضیحات

تصویرگیری میکروسکوپ الکترونی روبشی SEM

۱,۰۰۰,۰۰۰

قیمت به ازای هر ساعت تصویربرداری

تصویرگیری میکروسکوپ الکترونی عبوری TEM

۲,۲۰۰,۰۰۰

قیمت به ازای هر ساعت تصویربرداری

آماده‌سازی نمونه برای SEM

۱۰۰,۰۰۰

قیمت به ازای هر نمونه

آماده‌سازی نمونه برای TEM

۲۰۰,۰۰۰

قیمت به ازای هر نمونه

 

برای دریافت این خدمات کافی است متقاضیان فرم درخواست خدمات مرکز ICAN را دریافت کرده و آن را تکمیل و ارسال کنند. طبق این توافقنامه، خدمات با بهترین کیفیت و سریع‌ترین زمان، با توجه به فرم درخواست خدمات تکمیل شده، انجام خواهد شد. همچنین پژوهشگران و متقاضیان می‌توانند از گرنت‌ خدمات شبکه آزمایشگاهی راهبردی برای دریافت این خدمات استفاده کنند.

گفتنی است مرکز ICAN با هدف ارتباط پژوهشگران و شرکت‌های فعال در حوزه فناوری نانو و در راستای انجام پروژه‌های کاربردی مشترک، بستری را فراهم کرده است که علاقه‌مندان بتوانند در تعاملی سازنده با شرکت‌های فناور و با استفاده از تجهیزات و ماشین‌آلات مستقر و همچنین حمایت‌های مادی و معنوی مرکز، به فعالیت‌‌ها و پژوهش‌‌های کاربردی فناورانه در قالب طرح‌ها و پایان‌نامه‌های پیشنهادی بپردازند. همچنین این مرکز با توجه به تجهیزات و دستگاه‌های موجود، خدماتی را در مقیاس آزمایشگاهی و نیمه‌صنعتی به متقاضیان ارائه می‌دهد.

نظـــرات