×
  • ورود ثبت نام فراموش کرده ام

آخرین اخبار داخلی و خارجی

امضا توافق‌نامه همکاری بین شرکت‌ فناوری‌های کاویتاسیون و شرکت فارماکنسولت
اخبار خارجی 24 ابان 1625

امضا توافق‌نامه همکاری بین شرکت‌ فناوری‌های کاویتاسیون و شرکت فارماکنسولت

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////

شرکت فناوری‌های کاویتاسیون (CTI) طی قراردادی با شرکت فارماکنسولت، وی را مجاب کرده است تا برای توسعه اختراعات ثبت‌شده در صنعت داروسازی به آن‌ها مشاوره دهد تا به‌واسطه آن، دارورسانی مواد دارویی فعال ارتقا داده شود.

شرکت فناوری‌های کاویتاسیون (CTI) یک توافق مشاوره با شرکت فارماکنسولت برقرار کرده است. این قرارداد، شرکت فارماکنسولت را مجاب می‌کند تا برای توسعه استراتژی‌های اختراعات ثبت‌شده در زمینه فناوری نانوراکتور در صنعت داروسازی به شرکت فناوری‌های کاویتاسیون مشاوره بدهد تا با کمک آن‌ها، دارورسانی مواد دارویی فعال را با ایجاد قطراتی در اندازه نانو، که به‌دلیل اندازه ذرات کوچک‌تر از میکرون نرخ جذب مشخصی دارند، ارتقا دهند. فناوری کاویتاسیون فناوری دوستدار محیط زیست، با تکنیک‌های فرایند سبز برای تولید نانوامولسیون‌های دارویی است که موجب پایداری ترمودینامیکی، دسترسی زیستی، افزایش انحلال دارویی و انحلال سریع بعد از مصرف می‌شود.

رومن گوردون (Roman Gordon)، مدیر فناوری جهانی اظهار می‌دارد: «ما می‌دانیم که شرکت فارماکنسولت به‌عنوان شریکی باارزش برای فناوری‌های کاویتاسیون است و به ما کمک می‌کند تا به صنعت داروسازی وارد شویم. ما به همکاری با شرکت فارماکنسولت در آینده می‌اندیشیم تا بدین وسیله توسعه داروهای جدید را تسریع کرده و کیفیت نمونه‌های اولیه محصولات خود را ارتقاء دهیم."

بنا به گفته دانا روبین (Dana Rubin)، مؤسس شرکت فارماکنسولت: «ما از این‌که شرکت فناوری‌های کاویتاسیون ما را به‌عنوان شریک خود انتخاب کرده است، بسیار خرسند هستیم. اخیراً بسیاری از داروها به‌دلیل نداشتن قابلیت‌های زیستی، مرحله آزمایشگاهی را به سلامت طی نمی‌کنند و دانش ما در صنعت داروسازی به ما این اجازه را می‌دهد که حمایت‌های لازم را به شرکت فناوری‌های کاویتاسیون ارائه دهیم تا به این شرکت کمک کنیم که فناوری‌های ثبت‌شده منحصر به فرد خود را در صنعت داروسازی به نمایش بگذارد.»

شرکت فناوری‌های کاویتاسیون، فناوری‌های پیشرفته‌ای را برای فرآوری مایعات در صنایع گوناگون توسعه می‌دهد و به شکل منحصر به فردی فناوری‌های خود را در زمینه داروسازی و صنایع پزشکی نیز ارائه کرده است.

درباره شرکت فناوری‌های کاویتاسیون CTi:

این شرکت در سال ۲۰۰۷ تأسیس شد و طراحی و ساخت سیستم‌ها و تجهیزات جدید و همراه با جریان را در کنار توسعه فناوری‌های فرایندی برای به‌کارگیری در تصفیه روغن‌های خوراکی، تولید سوخت تجدیدپذیر، ارتقاء سریع بنزین، استخراج روغن جلبک، ارتقاء نوشیدنی‌ها و تصفیه آب، در برنامه کاری خود دارد. به‌عنوان یک عملگر اضافه در سیستم خنثی‌سازی فعلی، نانوراکتور ثبت شده شرکت به پالایشگاه‌ها اجازه می‌دهد تا به شکل قابل ملاحظه‌ای هزینه‌های پالایش و تأثیرات محیطی را کاهش دهند، در حالی‌که همزمان می‌توانند میزان محصولات خود را نیز افزایش دهند.

درباره شرکت فارماکانسولت:

شرکت فارماکانسولت یک شرکت مستقل مشاوره است که شرکت‌های فعال در زمینه فناوری‌های زیستی و دارویی نوپا و با ابعاد کوچک را راهنمایی کرده و به آن‌ها خدمات مشاوره ارائه می‌دهد. شرکت فارماکانسولت متخصص در ارائه مشاوره به استارت‌آپ‌‌ها به‌خصوص در زمینه درمان‌های مبتنی‌بر کانابینوئید‌ها (cannabinoid) به همراه راهنمایی‌های قانونی، توافقات و اطلاعات مورد نیاز برای سازمان غذا و دارو آمریکا، اداره مبارزه با مواد مخدر آمریکا و دیگر مراکز قانونی است. فارماکنسولت در فراهم آوردن ابزارهایی برای توسعه شرکت‌ها و کمک به آن‌ها برای برنامه‌ریزی استراتژیک، تخصص پیدا کرده‌ است و به شرکت‌ها کمک می‌کند تا به مزیت رقابتی پایدار دست یابند. این شرکت پیشنهاداتی را برای حمایت از شرکت‌هایی همانند جنریکس (Generics)، برندد دراگز (Branded Drugs)، بایوسیمیلارز (Biosimilars) و درمان‌های مبتنی بر کانابینوئید‌ها ارائه کرده است.

چشم‌اندازهای آینده:

این مطلب شامل نظریاتی برای آینده و در قالب قوانین اصلاح شده است. در برخی از موارد، اظهار نظر برای آینده با استفاده از واژه‌هایی مانند "ممکن است"، "باید"، "ظرفیت"، "تداوم"، "انتظارات"، "پیش‌بینی‌ها"، "مقصدها"، "برنامه‌ها"، "باورها"، "تخمین‌ها" و اصطلاحات مشابه همراه است و شامل اطلاعاتی در ارتباط با نصب و راه‌اندازی پیش‌بینی شده و زمان‌بندی نصب و راه‌اندازی است. قصد ما ادامه تمرکز بر روی تحقیق و توسعه، بازاریابی و فروش فناوری‌های منحصر به فرد و باورهای ما تسریع رشد و تحقق تلاش‌های مورد انتظار برای ارتقاء ارزش سهام‌داران است. چشم‌اندازهای آینده اصولاً بر اساس انتظارات شرکت پایه‌ریزی شده‌اند و با خطرات و احتمالات بسیاری همراه خواهند بود که مطمئناً برخی از آن‌ها ماوراء کنترل شرکت است. نتایج واقعی می‌توانند از چشم‌اندازهای آینده بسیار متفاوت باشند. نتیجه متأثر از فاکتورهای مختلفی مانند وضعیت اقتصادی، محیط رقابتی و توانایی ما برای عملکرد در نصب و راه‌اندازی است و با توجه به خطرات و احتمالات موجود، هیچ اطمینانی وجود ندارد که چشم‌اندازهای آینده بیان شده در این مقاله به فراموشی سپرده شوند یا این‌که دقیق بودن آن‌‌ها به اثبات برسد. اطلاعاتی که در این مقاله وجود دارد تنها به زمان انتشار آن مربوط است و ما نمی‌توانیم هیچ تعهدی برای به‌روز کردن چشم‌اندازهای آینده موجود در این مقاله با توجه به اطلاعات جدید و رخدادهای آینده، به‌غیر از قوانین وضع شده توسط قانون‌گذاران، بر عهده بگیریم.

منبع:

https://finance.yahoo.com/news/cavitation-technologies-inc-cvat-announces-143000253.html

نظـــرات