×
  • ورود ثبت نام فراموش کرده ام

آخرین اخبار داخلی و خارجی

راه‌اندازی اتوماسیون خدمات ICAN
اخبار مرکز 8 اسفند 2141

راه‌اندازی اتوماسیون خدمات ICAN

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////

مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی در راستای تسهیل دسترسی کاربران به بخش خدمات اقدام به راه‌اندازی سامانه اتوماسیون خدمات کرده است. متقاضیان می‌توانند با مراجعه به لیست خدمات، عنوان موردنظر خود را انتخاب کنند و نسبت به پرداخت هزینه آن به صورت الکترونیکی اقدام کنند.

ICAN به کمک شرکت‌های همکار خود ۶ پلتفرم فناوری را در زمینه‌های نانومواد، نانوکامپوزیت پلیمری، پلاسمای سرد، نانوپوشش، نانوکاویتاسیون و نانوالیاف راه‌اندازی کرده است. هریک از این پلتفرم فناوری‌ها با توجه به ظرفیت تجهیزات و ماشین‌آلات خود اقدام به ارائه خدمات متنوع آزمایشگاهی و ساخت و تولید کرده‌اند. ICAN در حال حاضر ۴۷ خدمت به مخاطبین خود ارائه می‌کند و لیست این خدمات از طریق بخش مربوطه در وب‌سایت رسمی مرکز قابل مشاهده است.
اخیرا در راستای تسهیل سفارش خدمات، سامانه اتوماسیون خدمات راه‌اندازی شده است. متقاضیان می‌توانند با ثبت‌نام و لاگین در سایت از این سامانه استفاده کنند. روال اتوماسیون بدین طریق است که پس از انتخاب خدمت موردنظر و کلیک روی گزینه درخواست خدمت، کاربر به صفحه راهنمای خدمات هدایت می‌شود و با کلیک روی دکمه ثبت درخواست، فرم مربوطه را پر می‌کند.


نمونه‌ای از فرم مربوط به درخواست خدمت


پس از پر کردن فرم مربوطه و ثبت آن، فرم به کارشناسان ICAN ارسال می‌شود و همچنین از طریق ایمیل و پنل کاربری فرد قابل‌مشاهده است.


جدول مربوط به پنل کاربری و درخواست خدمت


کارشناسان پس از بررسی فرم، وضعیت درخواست کاربر را تغییر می‌دهند. هرگونه تغییر وضعیت از طریق ایمیل و پنل کاربری به اطلاع کاربر می‌رسد. با توجه به ماهیت خدمات ممکن است پیش‌پرداختی از کاربران گرفته شود که افراد می‌توانند با مراجعه به پنل کاربری نسبت به پرداخت الکترونیکی آن اقدام کنند.
در نهایت و پس از پایان کار، هزینه نهایی به کاربر اعلام می‌شود و پس از پرداخت کامل هزینه، فاکتور و نتایج خدمت از طریق پنل کاربری در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. متقاضیان می‌توانند به صورت حضوری یا غیرحضوری نسبت به اجرای آزمایش یا دریافت نتایج آن اقدام کنند.
علاوه بر راه‌های ارتباطی مرکز اعم از تلفن و ایمیل سیستم تیکتینگ برای کاربران در نظر گرفته شده است و آنان می‌توانند از طریق پنل کاربری پیام خود را برای کارشناسان مرکز ارسال کنند.
برای اطلاع بیشتر در خصوص اتوماسیون خدمات و مراحل ثبت یک خدمت به صفحه راهنمای یک خدمت مراجعه کنید.

نظـــرات