×
  • ورود ثبت نام فراموش کرده ام

آخرین اخبار داخلی و خارجی

معرفی یک شرکت فعال در زمینه رسوب‌نشانی
اخبار خارجی 6 فروردین 1630

معرفی یک شرکت فعال در زمینه رسوب‌نشانی

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////

شرکت کی‌دی‌اف الکترونیکس یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه تامین ابزارهای رسوب‌نشانی فیزیکی از فاز بخار است. تعهد این شرکت و قیمت مناسب محصولات آن باعث شده است تا کی‌دی‌اف در رده چهارم کسب و کارهای مبتنی بر تولید لایه نازک به کمک رسوب‌نشانی فیزیکی از فاز بخار قرار گیرد.

کی‌دی‌اف الکترونیکس (KDF Electronics) در سال ۱۹۸۶ تاسیس شد. این شرکت یکی از تامین‌کنندگان پیشرو در زمینه ساخت یا بازسازی ابزارهای کندوپاش به صورت بچ در مسیر خط تولید برای رسوب‌نشانی فیزیکی از فاز بخار است و با کسب و کارهایی که در زمینه ساخت صفحات نمایش مسطح و مواد نوظهور سیلیکونی همکاری دارد.  
شرکت کی‌دی‌اف الکترونیکس بالغ بر ۳۳۰۰ سیستم نصب‌شده در دنیا دارد. این تعداد سیستم در بیش از نیمی از آزمایشگاه‌های مواد نیمه‌هادی جهان در فرایند ساخت ویفر مورد استفاده قرار می‌گیرند.
بازار کسب و کار جهانی برای سیستم‌های کندوپاش و حکاکی به صورت بچ در مسیر خط تولید ارزشی بالغ بر ۲۰۰ تا ۲۵۰ میلیون دلار در هر سال را دارد و شرکت کی‌دی‌اف، در رده چهارم از بازار کسب و کار در حوزه تجهیزات تولید لایه نازک به کمک رسوب‌نشانی فیزیکی از فاز بخار قرار دارد.
تعهد این شرکت برای ارائه پیشرفته‌ترین و قابل‌اطمینان‌ترین سیستم‌های کندوپاش به صورت بچ در مسیر خط تولید با پایین‌ترین هزینه مالکیت، موجب شده است تا ابزارهای این شرکت رنج وسیعی از فرایند‌های مورد نیاز را پوشش دهد و بتواند به صورت سفارشی نیازهای مشتریان خود را برآورد کند.
سیستم‌های خلا در پوشش‌دهی این شرکت در تولید تجهیزات در بازارهای مختلفی از جمله بازار نیمه‌هادی‌ها، دیود‌های لیزری، ماسک‌های نوری، شبکه‌های ارتباطی از راه دور، مدارهای الکتریکی بی‌سیم، الکترونیک نوری، ابزارهای پزشکی، سیستم‌های میکروالکتروشیمیایی(MEMS) و سیستم‌های میکروالکترومکانیکی نوری (MOEMS)، صفحات نمایش مسطح و گالیوم آرسناید همچنین ابزارهای قدرت در فرکانس‌های رادیویی به کار گرفته می‌شود. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت این شرکت مراجعه کنید.

https://www.kdf.com

منبع:
https://www.azoquantum.com/Suppliers.aspx?SupplierID=129

نظـــرات