×
  • ورود ثبت نام فراموش کرده ام
شرکت فناوران نانومقياس

شرکت فناوران نانومقياس

//////////////////////////////////////////////

 

شماره تماس : ۴۴۱۵۶۲۴۱-۰۲۱

وب سایت :www.fnm.ir

آدرس: تهران - خیابان آیت الله کاشانی - تقاطع بزرگراه شهید باکری - انتهای خیابان کیهان دوم - پلاک ۲۳ - طبقه ۴ - واحد ۱۰

 

رئیس هیئت مدیره: دکتر رضا فریدی مجیدی| مشاهده رزومه

مدیرعامل: مهندس نادر نادری|مشاهده رزومه

معرفی

شركت فناوران نانومقياس که در سال ۱۳۸۳ با ایده محوری الکتروریسی تاسیس گردیده است، به گواه مستندات در حال حاضر يكي از شركت‌هاي مطرح در زمينه تجهيزات و محصولات مرتبط با این فناوری در دنياست. این شرکت علاوه‌بر ساخت انواع تجهیزات الکتروریسی در مقیاس‌های مختلف از آزمایشگاهی تا صنعتی موفق گردیده است تمامی زیرسیستم‌ها و لوازم جانبی مورد‌نیاز این فناوری را تولید نماید. علاوه‌بر آن سیاست شرکت ساخت و تولید تجهیزات آزمایشگاهی از قبیل الکتروفورز موئین می‌باشد که با بومی‌سازی آن‌ها پیشرفت قابل توجهی در آنالیز و شناسایی مواد زیستی و نانویی در کشور حاصل خواهد گردید. محصولات این شرکت تا کنون به کشورهای مالزی، کره جنوبی، پاکستان، نیجریه، چین و آلمان صادر گردیده است و انتظار می‌رود در آینده نزدیک رشد قابل توجهی در زمینه صادرات انجام گیرد.  

این شرکت با تسلط بر دانش فني ساخت تجهيزات الكتروريسي و تحقيقات وسيع در زمينه كاربردهاي متنوع نانوالیاف، برآن است كه روند رو به رشد خود را از ساخت نانوالیاف در زمينه نانوفيلترهاي نيروگاهي، خودرويي، اتاق‌های تمیز، نانوماسک‌ها و نانوپانسمان‌هاي پزشكي تا زمينه توليد تجهيزات و محصولات كشت سلولي و ... ‌‌‌‌ارتقاء دهد. این شرکت با همکاری و سرمایه‌گذاری مشترک با شرکت‌های تولیدکننده موفق شده است فیلترهای نیروگاهی، صنعتی و خودرویی و ماسک‌های شهری را در مقیاس صنعتی به‌صورت انبوه تولید و روانه بازار نماید. متخصصين اين شركت با آگاهي از كاربردهاي بالاي نانوفيبرها؛ با تحقيق، مطالعه و بررسي‌ منابع موجود و ارتباط مستمر با دانشگاه وصنعت، در جريان تغييرات علوم و فنون روز دنيا، و نيازهاي جوامع دانشگاهي و صنايع قرار گرفته و جريان فكري و دانش تخصصي خود را به سمت ساخت و طراحي تجهيزات و محصولات به‌روز سوق مي‌دهند.

 

چشم‌انداز

انتظار مي‌رود شرکت فناوران نانومقیاس، بزرگترین شرکت کشور در تحقیق، توسعه و تولید نانوالیاف و تجهيزات الكتروريسي و دستگاه‌های آنالیزی از جمله الكتروفورز موئينه با کاربردهای متنوع باشد كه پیشتازی در سطح منطقه برای کاربردی کردن تحقیقات مرتبط با نانوالیاف چشم‌انداز این شرکت در ۵ سال آینده است. این شرکت با داشتن کادر فنی مجرب، در نظر دارد مجهز به تجهیزات آنالیز و کنترل ایمنی و کیفیت محصول شده و بزرگترين توليدكننده محصولات و تجهيزات متنوع نانوالياف در منطقه با جايگاه جهاني در صادرات باشد.

 

برنامه اجرایی

شرکت فناوران نانومقیاس در نظر دارد با راهكار مناسب و برنامه‌ریزی کوتاه‌مدت و بلند‌مدت، عملیات مدونی را در تمامي زمينه‌هاي تحقیقات، تولید تجهيزات و محصولات نانوالياف و نانوذرات با كاربردهاي متنوع در مقياس آزمايشگاهي و صنعتي اجرا و مدیریت نماید. پس از دستيابي و تسلط كامل بر توليد و تجاري‌سازي تجهيزات آزمايشگاهي و دانش آكادميك آن‌ها، از آنجایي‌كه نانوالیاف‌پليمري براي بهبود فيلترها يكي از قابل توجه‌ترين و پركاربردترين حوزه‌ها را به خود اختصاص داده‌اند؛ از اين رو اولويت نخست در سال‌هاي آتي، طراحي و ساخت انواع تجهيزات توليد نانوالياف در مقياس صنعتي با ايده محوري نانوفيلترهاي نيروگاهي و خودرویی، ماسک‌های تنفسی با عملکرد بالا، فیلترهای ویژه و عامل‌دار جهت فیلتر گزینشی مواد و مایعات بالاخص مایعات بیولوژیک و تولید صنعتی انواع الیاف پلیمری و سرامیکی، جاذب‌های نانولیفی، داربست‌های کشت سلولی بر پایه نانوالیاف و همچنين انتقال دانش فني استفاده از نانوالياف به بخش صنعت در داخل و خارج از كشور با رويكرد بومي‌سازي كامل اين فناوری است.