×
  • ورود ثبت نام فراموش کرده ام
آنابیز

آنابیز

//////////////////////////////////////////////

شماره تماس: 021-91014111

وبسایت: www.anabizz.com

آدرس: تهران، خیابان انقلاب، روبروی پارک دانشجو، کوچه شهید بالاور، برج فناوری دانشگاه امیرکبیر، پلاک ۷

مدیر عامل: محمد کی ارسلان

نیاز به آزمون و آنالیز‌های تخصصی در حوزه‌های گوناگون بعنوان یکی از اصلی‌ترین الزامات و نیاز‌ها در فضای رو به رشد و توسعه صنعتی و علمی کشور مطرح می‌باشد. در کشور ما با وجود سرمایه‌گذاری زیاد در خرید تجهیزات پیشرفته و ایجاد آزمایشگاه‌های مختلف، همواره به دلیل ناکارآمدی سیستم خدمات‌دهی این آزمایشگاه‌ها، محققین، تولید کنندگان، وارد کنندگان و صنعتگران با مشکل دسترسی به سرویس آزمایشگاهی مناسب مواجه بوده‌اند و همین موضوع سبب به وجود آمدن عدم توازن در این بازار در کشور شده است.

آنابیز در روزهای پایانی سال ۹۶، با اتکا به یک سابقه ۱۲ ساله در فضای آزمایشگاهی کشور با درک و تحلیل کامل این مشکل، با ایجاد بستری جهت یکپارچه‌سازی معتبرترین آزمایشگاه‌های تخصصی کشور تاسیس گردید که علاوه بر تسهیل‌نمودن دسترسی و ثبت سفارش برای مشتریان خدمات آزمایشگاهی به صورت کاملا آنلاین، امکان مقایسه جامع و دقیق خدمات تمامی آزمایشگاه‌های ارائه‌دهنده یک آزمون خاص را از منظر قیمت، کیفیت و اصالت برای مخاطبان فراهم نموده‌است.

آنابیز ما‌حصل تلاش و برنامه‌ریزی تولید یک پلتفرم کاملا بومی در قالب یک Marketplace جامع آزمایشگاهی می‌باشد که پس از ۴ ماه تلاش بی‌وقفه، نسخه اولیه آن، هم‌اکنون در دسترس می‌باشد. علاوه بر صحت، سرعت و دقت نتایج آزمون‌ها، امکان مقایسه همه جانبه آزمایشگاه‌های ارائه‌دهنده آزمون‌ها، ثبت و انتشار نظرات کاربران در خصوص هر آزمایشگاه و داشبورد اختصاصی جهت مشاهده سوابق آزمایش‌های سفارش داده شده در سامانه، مهم‌ترین مزیت‌هایی هستند که آنابیز در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد. از جنبه دیگر نکاتی چون پوشش دادن نیاز های حوزه بازاریابی و ارتباط با مشتریان، ایجاد بستر الکترونیک به صورت رایگان جهت معرفی خدمات و اخذ سفارش، پوشش دادن هر چه بیشتر ظرفیت‌های بلا استفاده و به طور کلی کمک به تمرکز هر چه بیشتر بر امور فنی و تخصصی مهم‌ترین مواردی هستند که آزمایشگاه‌ها را علاقمند به همکاری و عضویت در آنابیز خواهند‌نمود