×
  • ورود ثبت نام فراموش کرده ام
دوره سوم آموزش و جذب توسعه دهنده فناوری- 23 آذر ماه
دوره سوم آموزش و جذب توسعه دهنده فناوری- 23 آذر ماه
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
هزینه : 8,700,000 ریال
ظرفیت باقی مانده : 47

با نظر بر اینکه ICAN معتقد است افراد می‌توانند در شرکت‌های مالک پلتفرم‌های فناوری نانو مسیر اقتصادی- تجاری  خود را ایجاد نمایند و یکی از رسالت‌های اصلی ICAN نیز جذب و پرورش افراد علاقمند، در حوزه توسعه فناوری مبتنی بر پلتفرم‌های فناوری نانو می باشد، لذا گروه آموزشی ICAN، با محوریت پرورش  و جذب توسعه‌دهندگان فناوری، روشی نوین برای انتخاب افراد مورد نظر تحت عنوان "دوره جذب توسعه دهنده" اتخاذ نموده است.

 

 


منتورها

 

 

 

 

پایان طلایی مدرسه توسعه دهنده

مشاوره با مدیر مرکز

 

 

 


مدرسین

 

 

 

 

الماس‌های رایگان

 

تقویم آموزشی

چرا مدرسه توسعه دهنده ICAN

     

شرایط تخفیف

  • در صورتی که هر یک از فراگیران دوره، از اساتید دانشگاهی خود توصیه‌­نامه دریافت کرده باشند می­‌توانند از تخفیف 20% شرکت در دوره مدرسه توسعه­‌دهنده بهره‌­مند گردند. این تخفیف مستلزم ارائه گواهی به مرکز صنعتی­‌سازی فناوری نانو بوده و استعلام مرکز در رابطه با بررسی صحت آن بدیهی است.

  • در صورتی که هر یک از فراگیران جزو استعدادهای درخشان دانشگاه خود باشد با ارائه گواهی معتبر از جانب دانشگاه می‌­توانند از تخفیف 20% شرکت در دوره بهره‌­مند گردند.

  • در صورتی که هر یک از فراگیران معدل برتر دوره خود باشند می­‌توانند از تخفیف 10% شرکت در دوره بهره­‌مند گردند.

  • چنانچه هر یک از متقاضیان در گذشته از مخاطبین همکاری فناورانه ICAN باشند، با توجه به طرح پیشنهادی­‌شان تا سقف 20% از تخفیف بهره‌­مند می‌­شوند.

  • چنانچه هر یک از افراد شرکت­ کننده پس از ارزیابی و در انتهای دوره در دسته طلایی قرار گیرند، 50% شهریه عودت خواهد شد.

  • در صورتیکه هر یک از افراد شرکت­ کننده پس از ارزیابی و در انتهای دوره در دسته نقره­‌ایی قرار گیرند، 30% شهریه عودت خواهد شد.