رویداد

این برنامه، برنامه‌ای با رویکرد سرمایه‌گذاری بر روی استعدادهایی است که قابلیت راه‌اندازی کسب‌کارهای نوپا را دارند. در این برنامه بر روی افراد متخصص، جاه‌طلب، مستعد و پرتلاش که به دنبال اثرگذاری و ایجاد تغییر هستند، سرمایه‌گذاری می‌شود، زمانی‌که نه تیم هستند و نه ایده اعتبارسنجی شده‌ای دارند.

موضوعات دارای اولویت:

میکرو الکترونیک

هوش مصنوعی

سنسور

کوانتوم

حوزه‌های نو ظهور در زیست و نانوفناوری

ghoghnoos posterchap 1 min

ویژگی‌های مخاطبان برنامه

افراد دارای تخصص و دانش عمیق در یک حوزه فناوری

یکی از گروه‌های هدف مطلوب برای این برنامه، تکنولوژیست های دست به آچار هستند که می خواهند مهارت های خود را برای رفع مشکلات سخت بکار گیرند؛ حتی اگر آنها هنوز مطمئن نیستند چه مشکلی را می خواهند حل کنند

افراد دارای تجربه راه‌اندازی استارت‌آپ و جذب سرمایه

افرادی دارای تجربه راه‌اندازی استارت‌آپ و جذب سرمایه، می‌توانند باعث تسریع دستاوردهای استارت‌آپ شوند. آنها بسیار با انگیزه هستند و مهارت هایی دارند که می توانند باعث شکوفایی پتانسیل دیگر بنیانگذاران برای حصول به یک کسب و کار یا محصول مشخص شوند.

افراد با تجربه کار صنعتی و دارای ایده‌ای برای تحول در آن صنعت

افرادی که سال­ها تجربه فعالیت در یک صنعت خاص را دارند و بینشی در مورد چگونگی بهبود آن صنعت یا شناختی در خصوص نیازهای جامعه در رابطه با محصولات آن صنعت دارند، افراد ارزشمندی می‌باشند که می‌توانند ایده‌های خوبی برای توسعه محصول داشته باشند.

برای پذیرفته شدن در این برنامه، الزامی به داشتن تیم و ایده اعتبارسنجی شده نیست. در این برنامه بر روی افراد متخصص، مستعد و پر تلاشی که دغدغه اثرگذاری و ایجاد تغییر از طریق راه اندازی کسب و کار نوپا را دارند، سرمایه گذاری می‌شود.

حمایت برای توسعه فناوری و تهیه پروتوتایپ از محصول

 تا سقف 1 میلیارد تومان

30 آبان 1402
آخرین مهلت ثبت نام استعدادها و متقاضیان
از آذر تا اسفند 1402
تیم سازی، انتخاب محصول و اعتبار سنجی بازار
فروردین 1403
ارزیابی و انتخاب هسته‌های فناور منتخب
  • دبیرخانه: شتابدهنده دانش بنیان ایده کاوان نوآور

  • تلفن: (داخل 107) 02156277169

  • ایمیل: Ghoghnoos@icanano.ir