جستجو کردن
Close this search box.چهارمین رویداد ICAN NETWORK

چهارمین رویداد ICAN NETWORK

اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در حوزه گرافن هستید و در حال حاضر به آن فکر می کنید دیگر نیاز به جستجو ندارید چون ما در چهارمین رویداد ICAN NETWORK مرکز صنعتی سازی نانو فناوری کاربردی (ICAN) در حال تدارک این رویدادی با این هدف هستیم.

مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی (ICAN) بستری برای شناسایی و حمایت از ایده های نو و تبدیل آنها به محصول، مشاوره به صاحبان کسب و کار به منظور استفاده از فناوری در تولیدات خود و ایجاد فرصت برای سرمایه‌ گذاران است.

شبکه سازی در شتاب دهنده ICAN همواره مورد توجه بوده است. بر همین اساس رویداد ICAN NETWORK در هر نوبت متخصصین حوزه های مختلف نانو را گرد هم می‌آورد. هدف این رویداد جمع آوری و انتقال دانش و تجربه متخصصین دانشگاهی و صنعتی فعال در حوزه نانو فناوری است.

“ما به تنهایی می‌توانیم کارهای کمی انجام دهیم، اما باهم خیلی از کارها قابل انجام است”. هلن کلر 

در هر کسب و کار و هر رده سازمانی که باشید فرقی نمی‌کند. شبکه سازی در شغل و کسب و کار باعث می‌شود فرد بتواند از تجربیات و راه های رفته دیگران برای بهبود شرایط خود استفاده کند. همینطور باعث می شود افراد با یکدیگر به تبادل نظرات و تجربیات بپردازند. این تبادل در طول تاریخ همیشه باعث پیشرفت بشریت بوده است.  رویداد ICAN NETWORK هم قصد دارد با فراهم کردن بستری برای دانشمندان و متخصصین حوزه نانو این تبادل دانش را با محوریت ایران و شتابدهنده ICAN فراهم کند.

همانطور که در ابتدا اشاره کردیم چهارمین رویداد ICAN NETWORK درباره گرافن است. این رویداد از 19 الی 22 شهریور برگزار می شود. در این رویداد جذاب قصد داریم از تجربیات اساتید و فعالان دانشگاهی و صنعتی حوزه گرافن از سراسر دنیا بهره مند شویم. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن 02156277156  تماس بگیرید. و یا از طریق واتس اپ با همین شماره تلفن در تماس باشید.

با مراجعه به صفحه اینستاگرام ما به آدرس www.instagram.com/@icanano.official از آخرین اخبار آیکن مطلع شوید.