ican logo

آیکن

مرکز صنعتی سازی نانو فناوری کاربردی

MG 3822 min min scaled 1
ICAN ISO

jalasat ican

اتاق کنفرانس

 

AZMAYESH1

آزمایشگاه

JALASE2

اتاق جلسه

 

AZMAASL

آزمایشگاه

OMID

فضای دفتری

AMOOZESH

اتاق آموزش

SARGARM

اتاق سرگرمی

ESH2

فضا کار اشتراکی

 

ESH1

فضا کار اشتراکی

 

Picture1333

درباره آیکن

مرکز صنعتی سازی نانوفناوری کاربردی (ICAN) با هدف ایجاد ارتباط مناسب میان صنعت و دانشگاه و همچنین کمک به صنعتی سازی و رسوخ فناوری های موجود در حوزه فناوری نانو در چرخه صنعت کشور، در فضایی بالغ بر 2000مترمربع راه اندازی شده است. هدف اصلی مجموعه ICAN به عنوان یک مرکز افزایش مقیاس ، رفع نیازها و مشکلات صنعت از طریق ایجاد یک مرکز نوآوری و خلاقیت است که وظیفه آن در نهایت تولید ثروت از طریق تبدیل دانش و فناوری به محصول است. به عبارت دیگر، ICAN همراهی است برای تبدیل یک محصول آزمایشگاهی به محصول صنعتی و کاربردی در حوزه فناوری نانو.

این مرکز بر آن است تا با حمایت از پژوهشگران، جامعه دانشگاهی، شرکت­‌های نوپا و دانش بیان و حتی صنعتگران به عنوان پلی میان فناوران و صنعت عمل کرده تا بتواند محصولات نوآورانه را به بازار نزدیک­تر کند. در واقع این مرکز کمک میکند تا ایده‌­ها و محصولات خلاقانه­ فناوران که مطابق با نیاز یا چالش صنعت است به واقعیت‌هایی ملموس و ثروت آفرین تبدیل شده و اهداف ارزشمند فناوران  قابل دستیابی گردد. از این رو (ICAN) برای رسیدن به این مهم زیرساخت­‌های صنعتی جامعی را در حوزه نانو فناوری از مقیاس آزمایشگاهی تا نیمه‌صنعتی گرد هم آورده است، چرا که وجود زیرساخت و تجهیزات مورد نیاز یکی از قدرتمندترین نیروهای محرکه­ در فرآیند توسعه‌­ی محصول و کسب‌وکار به شمار می رود.

زیرساخت‌های صنعتی

 نانو الیاف  |  پلاسمای سرد  |  نانو مواد  |  الکترونیک چاپی  |  نانو پوشش  |  نانو کامپوزیت  نانو کویتاسیون و التراسونیک هموژنایزر  | پرینتر سه بعدی

امکانات

PALLET min

فضای کار اشتراکی  و اداری

WORK SPACE min

فضای کارگاهی و تولیدی

Picture3

آزمایشگاه عمومی و Clean Room

Picture1

سالن برگزاری رویداد

JALASE

سالن کنفرانس و اتاق جلسات

TEACH

کلاس آموزشی

rest

اتاق سرگرمی و استراحت

PRINT

اینترنت و امکانات عمومی

ser 1024x550 1

سرویس رفت و برگشت

resturan e1684993445971

سالن غذاخوری

PARK 1

پارکینگ

ac282b3088314c46bc5d16a4fbc6c69b IMG ۲۰۲۲۰۲۱۵ ۱۱۱۱۴۹ 1

فضای برگزاری رویداد کافه تِک

کافه تک فضایی است که با هدف کمک به هم‌افزایی و شبکه‌سازی افراد، تیم‌ها و شرکت‌های مستقر و غیرمستقر فعال در حوزه نانو تاسیس شد؛

20231208 223813

به این فضا علاقه‌مندید؟

درصورتی که نیاز به فضای استقرار یا فضایی جهت برگزاری رویداد خود دارید، فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

گالری تصاویر

دسترسی‌ها

خودرو شخصی

برای دسترسی به موقعیت و مسیریابی بر روی نقشه کلیک کنید؛

حمل و نقل عمومی

از میدان ازادی به سمت احمدآباد مستوفی می‌توانید با وسایل حمل و نقل عمومی تردد کنید.