جستجو کردن
Close this search box.
بهره برداری تجهیزات مرکز صنعتی سازی نانوفناوری کاربردی

آگهی دعوت به همکاری در قالب بهره برداری از تجهیزات مرکز صنعتی سازی نانو فناوری کاربردی ICAN

بهره برداری تجهیزات مرکز صنعتی سازی نانوفناوری کاربردی

با توجه به اهمیت بهره برداری حداکثری از زیرساخت ها و تجهیزات موجود، مرکز صنعتی سازی نانوفناوری کاربردی (ICAN)، در نظر دارد تا در زمینه بهره برداری از تجهیزات خود در حوزه های نانومواد، نانوکویتاسیون، الکتروریسی نیمه‌صنعتی، و چاپ سه بعدی خود، با افراد حقیقی و حقوقی علاقه مند و واجد شرایط همکاری نماید.

این همکاری به صورت ایجاد امکان بهره برداری از تجهیزات با مدل های همکاری مختلف از جمله اجاره تجهیزات، یا مشارکت در سود حاصل از فروش خدماتِ قابل ارائه با تجهیزات مذکور و یا سایر مدل های پیشنهادی توسط متقاضی (در صورت توافق طرفین) خواهد بود. بهره بردار تجهیزات امکان استقرار در فضای کارگاهی مرکز، استفاده از تجهیزات، ارائه خدمات با تجهیزات مورد نظر، برندینگ و بازاریابی فروش خدمات و … را خواهد داشت.

لازم به ذکر است که انتظار می رود بهره بردار توانایی فنی و تجربی لازم برای ارائه خدمات با تجهیزات فوق الذکر و همچنین نیروی انسانی مورد نیاز (از جمله اپراتور کار با دستگاه و …) برای ارائه خدمات با این دستگاه ها را داشته باشد و بتواند با برنامه ریزی مدون و بازاریابی مناسب، امکان استفاده از این تجهیزات را برای سایر متقاضیان (به صورت فروش خدمت) نیز فراهم آورد.

بدیهی است که توانایی متقاضی بهره برداری از تجهیزات در زمینه ارتباط با صنایع مرتبط و جلب حمایت و مشارکت شرکت های دیگر، نه تنها منجر به افزایش سود حاصل از فروش خدمات خواهد شد، امکان رسوخ فناوری های به کار رفته در ساخت این تجهیزات در صنایع و توسعه فناوری های نوین را نیز فراهم خواهد آورد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

مهلت ارسال تقاضا تا 1402/11/10 است.

برای دریافت فرم تقاضای بهره برداری از تجهیزات روی لینک زیر کلیک کنید، فرم را دریافت و تکمیل نموده و از طریق آدرس ایمیل ican@nano.ir برای ما ارسال نمایید.

راه های ارتباط با ما: 

تلفن: 02156277146

آدرس ایمیل: ican@nano.ir

کد پستی: 3313193688

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 3]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

سایر مطالب وبلاگ ICAN